Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1008 Paweł Therion 2019-05-20 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część VI

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Bliźnięta  21 maj – 21 czerwiec

Temperament i kondycja intelektualna osób urodzonych ze Słońcem w znaku Bliźniąt, stanowi o ich postawie życiowej, osobowości i uczuciach.
Poszukują wciąż nowych rozwiązań dla problemów, które same wywołują lub wymyślają.


Bliźnięta mają w swojej naturze niepokój inspirujący ich do działania na wielu frontach i w różnych dziedzinach życia zawodowego, naukowego, artystycznego itd. Rozdarcie między materialnym rozumieniem świata a duchowością człowieka zawsze jest dla nich problemem podstawowym do rozstrzygnięcia. Poszukiwanie istoty i sensu życia najczęściej kończy się rozczarowaniem, ale to nie zniechęca Bliźniąt, wręcz przeciwnie - inspiruje do dalszych poszukiwań poznawczych. Ich niespokojna, żądna wrażeń natura sprawia, że mają dużo przyjaciół, znajomych z którymi mogą realizować swoje pasje: rozmowy i dyskusje filozoficzne. Bliźnięta wchodzą czasem w trudne związki partnerskie, mają ukryte romanse, które prowadzą do problemów osobistych a nawet skandali. Nie łatwo spełnić wszystkie oczekiwania Bliźniąt, ich wymagania dotyczą jednocześnie sfery intelektualnej, duchowej i seksualnej. Potrafią być jednak bezinteresowne i altruistyczne, gotowe poświęcić się jednocześnie dla bliskiej osoby i realizować własne idee. Mają zdolność wybaczania i nie rozpamiętują doznanych krzywd. Doskonale ukrywają swoje uczucia negatywne. To cecha charakterystyczna podopiecznych Merkurego. O porażkach szybko zapominają, mają naturalną zdolność regeneracji sił i szybko decydują się na nowe przedsięwzięcia. Nie rozmyślają o dalekiej przyszłości zbyt poważnie, może dlatego, że obawiają się jej. Sukces i postęp są dla nich na tyle absorbujące, że liczy się to co obecnie się dzieje.
Bliźnięta to znak podwójny, żeby nie powiedzieć – rozdwojony. Mają dwie równoległe osobowości, które doskonale radzą sobie i funkcjonują niezależnie. Jest to umiejętność, która pozwala im osiągać sukcesy i robić karierę w skrajnie różnych zawodach i na różnych stanowiskach, od dyrektora do niezależnego artysty lub naukowca.


Inteligencja, czyli błyskotliwość umysłu, jest największym atutem i orężem Bliźniąt. Dzięki niej potrafią osiągać sukcesy zawodowe i podporządkować sobie ludzi, ale też manipulować nimi dla własnej korzyści lub satysfakcji. Ich rozdwojony tryb życia często prowadzi do konfliktów, skandali obyczajowych i nieporozumień. To urodzeni mówcy, intelektualiści z filozoficznym zacięciem, często jednak bardzo powierzchowni i „wszystko wiedzący”. Gadulstwo, plotkowanie i narzucanie własnych poglądów to zdecydowanie najsłabsze cechy Bliźniąt.
Tylko nieliczni potrafią zrozumieć i docenić pozytywne ich cechy i skomplikowaną naturę. Dzięki nieustannym poszukiwaniom i niespokojnemu usposobieniu życie w ich obecności zawsze będzie urozmaicone w barwne wydarzenia i nieoczekiwane zwroty. Intensywny tryb życia Bliźniąt sprawia, że nie zawsze mogą unieść bagaż negatywnych doświadczeń, dlatego czasem uciekają w samotność, używki, by analizować własne błędy i niepowodzenia. Takie mogą być skutki intelektualnego przesilenia, nadmiernych stanów emocjonalnych i uczuciowych, o czym każdy Bliźniak wiedzieć powinien.

Znane i charakterystyczne osoby znaku Bliźniąt: Marylin Monroe 1 06, JF Kennedy 29 05, Natalie Portman 9 06, Johnny Deep 9 06, Angelina Jolie 4 06, Morgan Freeman 1 06, Kylie Minogue 28 05, Liam Cunningham 2 06, Robert Schumann 8 06, Markiz de Sade 2 06.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 1008
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.