Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

404 Paweł Therion 2019-05-20 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część VI

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...487 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Bliźnięta  21 maj – 21 czerwiec

Temperament i kondycja intelektualna osób urodzonych ze Słońcem w znaku Bliźniąt, stanowi o ich postawie życiowej, osobowości i uczuciach.
Poszukują wciąż nowych rozwiązań dla problemów, które same wywołują lub wymyślają.


Bliźnięta mają w swojej naturze niepokój inspirujący ich do działania na wielu frontach i w różnych dziedzinach życia zawodowego, naukowego, artystycznego itd. Rozdarcie między materialnym rozumieniem świata a duchowością człowieka zawsze jest dla nich problemem podstawowym do rozstrzygnięcia. Poszukiwanie istoty i sensu życia najczęściej kończy się rozczarowaniem, ale to nie zniechęca Bliźniąt, wręcz przeciwnie - inspiruje do dalszych poszukiwań poznawczych. Ich niespokojna, żądna wrażeń natura sprawia, że mają dużo przyjaciół, znajomych z którymi mogą realizować swoje pasje: rozmowy i dyskusje filozoficzne. Bliźnięta wchodzą czasem w trudne związki partnerskie, mają ukryte romanse, które prowadzą do problemów osobistych a nawet skandali. Nie łatwo spełnić wszystkie oczekiwania Bliźniąt, ich wymagania dotyczą jednocześnie sfery intelektualnej, duchowej i seksualnej. Potrafią być jednak bezinteresowne i altruistyczne, gotowe poświęcić się jednocześnie dla bliskiej osoby i realizować własne idee. Mają zdolność wybaczania i nie rozpamiętują doznanych krzywd. Doskonale ukrywają swoje uczucia negatywne. To cecha charakterystyczna podopiecznych Merkurego. O porażkach szybko zapominają, mają naturalną zdolność regeneracji sił i szybko decydują się na nowe przedsięwzięcia. Nie rozmyślają o dalekiej przyszłości zbyt poważnie, może dlatego, że obawiają się jej. Sukces i postęp są dla nich na tyle absorbujące, że liczy się to co obecnie się dzieje.
Bliźnięta to znak podwójny, żeby nie powiedzieć – rozdwojony. Mają dwie równoległe osobowości, które doskonale radzą sobie i funkcjonują niezależnie. Jest to umiejętność, która pozwala im osiągać sukcesy i robić karierę w skrajnie różnych zawodach i na różnych stanowiskach, od dyrektora do niezależnego artysty lub naukowca.


Inteligencja, czyli błyskotliwość umysłu, jest największym atutem i orężem Bliźniąt. Dzięki niej potrafią osiągać sukcesy zawodowe i podporządkować sobie ludzi, ale też manipulować nimi dla własnej korzyści lub satysfakcji. Ich rozdwojony tryb życia często prowadzi do konfliktów, skandali obyczajowych i nieporozumień. To urodzeni mówcy, intelektualiści z filozoficznym zacięciem, często jednak bardzo powierzchowni i „wszystko wiedzący”. Gadulstwo, plotkowanie i narzucanie własnych poglądów to zdecydowanie najsłabsze cechy Bliźniąt.
Tylko nieliczni potrafią zrozumieć i docenić pozytywne ich cechy i skomplikowaną naturę. Dzięki nieustannym poszukiwaniom i niespokojnemu usposobieniu życie w ich obecności zawsze będzie urozmaicone w barwne wydarzenia i nieoczekiwane zwroty. Intensywny tryb życia Bliźniąt sprawia, że nie zawsze mogą unieść bagaż negatywnych doświadczeń, dlatego czasem uciekają w samotność, używki, by analizować własne błędy i niepowodzenia. Takie mogą być skutki intelektualnego przesilenia, nadmiernych stanów emocjonalnych i uczuciowych, o czym każdy Bliźniak wiedzieć powinien.

Znane i charakterystyczne osoby znaku Bliźniąt: Marylin Monroe 1 06, JF Kennedy 29 05, Natalie Portman 9 06, Johnny Deep 9 06, Angelina Jolie 4 06, Morgan Freeman 1 06, Kylie Minogue 28 05, Liam Cunningham 2 06, Robert Schumann 8 06, Markiz de Sade 2 06.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 404
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.