Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Sakiewka na bogactwo

Kategoria: Wróżby ogólne

Sakiewka na bogactwo

Nie masz szczęścia do pieniędzy. Wciąż ci ich brakuje, a wydatki rosną w szybkim tempie. Jest wiele magicznych sposobów na to. Można zastosować minerały np. cytryn. Można pisać afirmacje. Można spalać odpowiednie zioła. Jedną z metod jest przygotowanie sakiewki bogactwa.

Aby ją przygotować należy zaopatrzyć się w ziele, a dokładnie w siedem różnych ziół. Trzeba też zdobyć kawałek zielonej koniecznie naturalnej tkaniny i kawałek sznurka. Rytuał wykonuje się w okresie pełni księżyca, bo wtedy ma największą moc. Przed przystąpieniem do niego warto poprosić o pomoc żywioły- ognia, wody, powietrza i ziemi. Trzeba też zapalić świecę koniecznie białą. Wykonuje się go w skupieniu, w spokojnym miejscu. Konicznie w samotności.

Rytuał

Rozłóż kawałek tkaniny i nakładaj do niej na środek po kolei zioła. Wyobrażaj sobie przy tym, że masz dużo pieniędzy i troski finansowe się skończyły. Powtarzaj przy tym,, Ja tu imię mam bardzo dużo pieniędzy. Mój pech w finansach się skończył. Pieniądze napływają do mnie z wszystkich stron. Zarabiam i dostaję”. Powtórz to siedem razy w skupieniu i wiarą. Następnie zbierz cztery końce tkaniny i zawiąż sakiewkę sznurkiem. Noś ją przy sobie 7 dni i codziennie wieczorem bierz ja w ręce i powtarzaj zaklęcie. Po tym czasie powierz sakiewkę ziemi czyli zakop ją na odludziu np. w lesie.

Można użyć ziół różnych. łatwo dostępne są: bazylia, cynamon, koper, majeranek, mięta, paproć, sosna, szczaw.

 Największą moc mają zioła zerwane własnoręcznie. Magia to nie zabawa. Nie zapomnij przed rytuałem poprosić o wsparcie i opiekę opiekuna duchowego i np. anioły.

AUTOR ARTYKUŁU

Agra

Agra

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.