Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

957 Paweł Therion 2019-04-23 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część V

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Byk, 20 IV – 20 V

Osobowość Byka, czyli wędrówka od świata zmysłów i pragnień do obszarów materii, bytu i egzystencji.
Kobieta urodzona ze Słońcem w znaku Byka we wczesnej młodości ukrywa swoje uczucia i namiętności, które z pewnością w niej drzemią, może dlatego, że chce być uwodzona i zdobywana przez mężczyznę jak najdłużej? Może też dlatego, że nie ma pewności, czy to jest ten jeden jedyny? Kobieta Byk wie i wyczuwa instynktownie, czy to prawdziwe uczucie, czy iluzja?. Wie, że łatwo może zrobić fałszywy krok, że zmysły mogą prowadzić na manowce.


Jest realistką, nawet będąc bardzo zakochaną. Jest tak odpowiedzialna, że wchodząc w związek partnerski chce być pewna, że oprócz miłości, znajdzie w nim schronienie i poczucie bezpieczeństwa, a także możliwość realizacji swoich planów i aspiracji życiowych. Niektóre osoby tego znaku, jeśli nie znajdą w odpowiednim czasie właściwego partnera, błądzą, poszukują swojego miejsca, wchodzą w skomplikowane relacje, popełniają błędy by uczyć się i zdobywać wiedzę praktyczną.


Byk to fizycznie silne zwierzę ale też często bezradne i słabe psychicznie a także naiwne. Byk łatwo daje się zranić, zwabić i oszukać. Szczególnie gdy zafascynowany jest powierzchownością zmysłów i powabem pozornego piękna. Tak, Byki łatwo ulegają pozornym urokom i nadmiarowi zmysłów. Skutkiem takich fascynacji bywa porażka i cierpienie, które spadają nagle i nieoczekiwanie. Na szczęście w sytuacjach ekstremalnie trudnych, Byk potrafi zmienić się z potulnego i naiwnego, w silnego i realnie myślącego osobnika. Dotyczy to płci obojga. Byk przezwycięży największe trudności i pokona wszystkie przeszkody, zapomni o porażkach przeszłości, zregeneruje siły i będzie realizował zamierzone cele. Taka jego astrologiczna natura. Wenus, patronka Byka sprawia, że Kobieta chce żyć pełnią swojej natury, otaczać się rozkwitającym życiem i zmysłami. Bardzo dbają o wygląd i estetykę, dotyczy to ubierania się, doboru kolorów i biżuterii a także mieszkania. Lubi piękne wnętrza i przedmioty, porządek i czystość. Wyjątkowo ceni sobie stabilność w życiu osobistym i zawodowym. Potrafi rozsądnie zarządzać majątkiem i pieniędzmi. Dobrze spełnia się w zawodach artystycznych, a także ekonomicznych i menadżerskich. To osoba bardzo pracowita, przewidywalna i godna zaufania zarówno w sferze zawodowej jak w życiu rodzinnym i osobistym. Można powiedzieć: Byk - partner idealny. Po burzliwych wydarzeniach i szalonych latach okresu wczesnej młodości, gdy spełnią się marzenia o połączeniu bezpiecznej przystani z wymarzonym partnerem, kobieta staje się uosobieniem piękna i lojalności. Zrobi wszystko żeby tego nie zniszczyć lub stracić, gotowa do wyrzeczeń i poświęcenia dla dobra związku i rodziny. Niepozorna, choć pełna osobistego uroku i powabu, kobieta Byk jest szczęśliwa i spełniona tylko w optymalnych warunkach. Warto cierpliwie poczekać, żeby po trudach dojrzewania związku osiągnąć stan spełnienia. Byki lubią szczere i otwarte rozmowy, wymiany poglądów we wszystkich dziedzinach życia, łącznie z miłością. Tylko wzajemność i podobne postrzeganie świata gwarantują udany związek.


Wenus, patronka Byka sprawia, że mają powodzenie u płci przeciwnej i na ogół są szczęśliwe i spełnione w miłości. Zawdzięczają to przede wszystkim swojemu instynktowi.
Byki nie planują dalekiej przyszłości jak Koziorożce, żyją spontanicznie i radośnie, chcą być szczęśliwe teraz. Zawdzięczają to swojemu instynktowi, dlatego są witalne i cieszą się dobrym zdrowiem do późnej starości.

Najbardziej znane i charakterystyczne postaci znaku Byka: Salvador Dali, 11 maja, Cher, 20 maja, Bono 10 maja, Al. Pacino 25 kwietnia, Jack Nicholson 22 kwietnia, Audrey Hepburn 4 maja, Penelope Cruz 28 kwietnia, Michelle Pfeiffer 29 kwietnia, Pierce Brosnan 16 maja.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 957
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.