Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

283 Tarocista Leszek 2019-03-21 2

Ostara

Tarot Numerologia Reiki
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...413 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...014 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Mały Sabat Ostara to święto świtu, czyli wzrastającej mocy światła. Obchodzone przez kilka dni głównie w dniach 21 do 23 marca jest to święto pożegnania zimy, przywitania słońca, kiedy to światło zwycięża z mrokiem, zrównania dnia i nocy. Ostara oznacza początek wiosny i jest początkiem okresu płodności i radości. Tradycyjnym symbolem tego dnia jest jajko. Nazwa Ostara pochodzi od saksońskiej Bogini płodności Eastre. Do tej Bogini wznoszono modły prosząc o zesłanie szczęścia i zdrowia.


Każdy z nas może uczestniczyć w święcie Ostara. Należy odpowiednio przygotować dom. Ważne jest, aby cały dom wysprzątać, żeby wejść w to święto za dobrą czystą energią. Dom okadzamy biała szałwią, możemy również użyć wierzbową miotłę do wymiecenia z domu śmieci zarówno tych materialnych jak i energetycznych. Wysprzątany dom możemy przystroić czerwonymi tulipanami, która mają przywołać miłość do naszego życia oraz żółtymi żonkilami, które są symbolem pieniędzy, niebieskie zaś hiacynty i krokusy sprzyjają wiosennym interesom. Dom możemy też przystroić uciętymi gałązkami wierzby, które będę energetycznie chroniły nasze domostwo przez cała wiosnę. W dzień Sabatu Ostara zapalmy zielone świece, aby przywołać do naszego życia pieniądze i powitać nową porę roku. Pamiętajmy o tym, aby w kącie bogactwa umieścić szkatułkę z monetami. Mogą to być nawet złote groszówki, możemy tam również umieścić biżuterię, której nie nosimy. Dom okadźmy kadzidłami o zapachu pomarańczy, cytryny lub sosny.

Na sabatowym stole najlepiej przykrytym zielonym obrusem, lub ustrojonym zielonymi serwetkami powinny znaleźć się głównie jajka, które są symbolem nowego życia a także słodkie pieczywo, miód, miodowe ciasteczka, owoce i warzywa. Na stole powinniśmy mieć również symbolicznego Zająca, który jest symbolem płodności, odrodzenia i nieśmiertelności.

W ten dzień dobrze jest sobie urządzić spacer po lesie ponieważ Ostara jest również zwana Festiwalem Drzew. Wsłuchaj się w śpiew ptaków, przytul się do drzewa, aby poczuć jego uzdrawiającą energię. W lesie można również zostawić pomalowane na czerwone jajko, aby przyniosło nam powodzenie i dobrobyt w tym roku.

W czasie równonocy warto jest wysiać pobłogosławione wcześniej nasiona, jeśli nie mamy ogródka, to możemy pomyśleć o doniczkach z ziołami. Do doniczek możemy powkładać jednogroszówki, aby przez cały rok pieniądze były w naszym życiu, aby niczego nam nie zabrakło.

Symbolicznym pożegnaniem zimy jest oczywiście tradycyjne topienie Marzanny. Jest to symboliczne wyrzucenie z życia tego co niepotrzebne i złe, pożegnanie zimy i powitanie wiosny. Kukła Marzanny symbolizuje zimę, głód oraz choroby, dlatego należy ją wynieść poza miejsce zamieszkania i najlepiej utopić w rzece, oddać żywiołowi wody.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocista Leszek
Tarocista Leszek
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...014 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Tarocista Leszek, odwiedzin: 283
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.