Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

2270 Paweł Therion 2019-03-11 2

Znaczenie planet w horoskopie, ich wpływ na nasze życie - cz. III

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Dziedziny: Uczucia Biznes Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...487 3.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Wenus, druga planeta od Słońca, widoczna wieczorem nad zachodnim horyzontem, i o świcie nad horyzontem wschodnim. Zwana Jutrzenką lub Gwiazdą poranną.
W mitologii rzymskiej bogini miłości, roślinności i ogrodów. Grecka Afrodyta, do dziś symbol piękna i kobiecości. Matka Amora. Najbardziej czczona bogini w starożytności i chyba najbardziej idealizowana. Nie miała ojca ani matki, po prostu istniała zawsze, jako postać doskonała.


Miejsce Wenus na astrologicznej mapie życia jest szczególnie ważne dla kobiet, ukazuje bowiem najbardziej charakterystyczne cechy pierwiastka żeńskiego: zmysłowość, seksualność, temperament, dynamikę osobowości, osobisty magnetyzm a także ekspresję życia. Usytuowanie Wenus w horoskopie w relacji z Księżycem pozwala opisać typ psychologiczny. Można przewidzieć jak będą układały się relacje partnerskie, małżeńskie, obraz życia osobistego i rodzinnego.

Ta patronka Byka i Wagi daje znać o sobie już w dzieciństwie i wczesnej młodości. Sprawia że dzieci są ruchliwe, niespokojne, absorbujące, niecierpliwe i uparte. Dziewczęta bardzo wrażliwe, wstydliwe, kochające skrycie lub wręcz przeciwnie: okazują nadmiar uczuć, są egzaltowane albo kochają w sekrecie, nie ujawniając swych uczuć. Tak ekstremalne właściwości i zachowania pochodzą właśnie od Wenus. Niezdecydowanie, ambiwalencja uczuć, wątpliwość, emocjonalne rozterki, to główne cechy osób ze znaku Wagi a wpływ na to ma właśnie ich patronka Wenus.
Kolejny przykład to połączenie z Baranem lub Strzelcem, daje gwałtowność uczuć, miłość od pierwszego wejrzenia, chorobliwe wręcz stany zakochania, które często prowadzą do pomyłek i rozczarowań. Największą moc sprawczą ma jednak Wenus w Skorpionie, ujawnia kobietę silnego charakteru, typ Cesarzowej, kobietę zmysłową, która wie czego chce i tego nie ukrywa. Ma szalone powodzenie u płci przeciwnej, oczekuje też równie zmysłowego partnera. Związek z osobą zdominowaną przez Wenus jest piękny i romantyczny ale może być też niebezpieczny, a nawet groźny, ponieważ reprezentuje ona nieokiełznany żywioł uczuć i emocji. Ciemna strona Wenus ujawnia się po wielu latach związku partnerskiego w najbardziej nieoczekiwanych okolicznościach. Dotyczy to płci obojga. Mężczyzna z silną Wenus to typ przywódcy, który dominuje we wszystkich aspektach życia. Ideał dla kobiety uległej i zmysłowej. Wenus jest obietnicą wielkiej miłości lub wielkiego rozczarowania. Nie uznaje kompromisu i znudzenia w związku. Nie znosi pozorów.

 Tak zwane wyższe uczucia, u Wenus mają swoje źródło w znaku Ryb. Gdy mamy w horoskopie taką pozycję planety człowiek staje się bardziej wrażliwy na czyjąś krzywdę. Pomaga drugiemu bezinteresownie, wspiera duchowo, odgaduje potrzeby bliskiej osoby. Intuicja pozwala wtedy głębiej zrozumieć uczucia i intencje partnera, solidaryzować się z nim w sytuacji krytycznej, spontanicznie i w dobrej wierze.

Wenus pragnie wszystkiego co najpiękniejsze między dwojgiem ludzi, w przeciwnym razie wszystko odrzuci i zniszczy. Gdy poczuje się zdradzona lub oszukana przejmie cechy niszczącego Skorpiona. Gdy pokochasz prawdziwą Wenus a jej uczucia będą odwzajemnione, doświadczysz prawdziwej, kosmicznej miłości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...032 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 2270
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.