Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1102 Paweł Therion 2019-02-18 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część III

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

RYBY  19 II – 20 III

Osobowość ludzi urodzonych w znaku Ryb uzupełnia humanistyczną postawę Wodnika, by ostatecznie spełnić i zamknąć krąg cyklu zodiakalnego.
Na tym etapie rozwoju człowiek osiąga swoją optymalną dojrzałość duchową. Niektóre osobniki w swoim wizjonerstwie przekraczają próg stanu materialnego by osiągnąć duchowy absolut. Mówi się, że Ryby otwierają bramy nieskończoności, że mają klucz do innego, mistycznego wymiaru.


Rzadko zdarza się, by ktoś postronny w pełni zrozumiał i zgłębił istotę ich osobowości, dlatego Ryby często uważane są za dziwaków i odmieńców.
Wpływ Neptuna, odpowiedzialnego za intuicję, wyobraźnię, jasnowidzenie i subtelne energie, jest w tym znaku szczególnie silny.


Zdarza się, że osoby urodzone ze Słońcem w znaku Ryb mają słabość do używek, narkotyków i innych uzależnień. Uciekają w ten sposób od rzeczywistości, która jest dla nich nie do zaakceptowania. Ryby i bez używek żyją w swoim własnym, wyidealizowanym świecie. Nic zatem dziwnego, że wiele z nich interesuje się magią, parapsychologią czy okultyzmem. Wielu jest znaczących poetów, pisarzy, muzyków i naukowców z tego znaku. Ich sztuka naznaczona jest piętnem, obsesją śmierci i samotności, jak w przypadku Jana Lechonia ur. 13 marca, Jarosława  Iwaszkiewicza ur. 20 lutego, czy wreszcie nostalgiczna muzyka Fryderyka Szopena ur. 22 lutego. Wydaje się, że świat Ryb jest tak wysublimowany i niezrozumiały, że nie ma z nimi racjonalnego kontaktu. Nic bardziej mylnego. Ryby potrafią być bardzo towarzyskie, rodzinne i altruistyczne. Dzięki wyobraźni i intuicji dobierają odpowiednich partnerów w życiu osobistym i interesach. Realizują poważne projekty  intelektualne i materialne. Piastują też ważne stanowiska i funkcje w życiu publicznym i w polityce. Przykłady pokazują jak złożona i wszechstronna jest natura Ryb: Andrzej Wajda ur. 6 marca, Daniel Olbrychski ur. 27 lutego, Mikołaj Kopernik ur. 19 lutego wielki odkrywca – astronom, Albert Einstein ur. 14 marca, fizyk, naukowiec – geniusz – wizjoner.


Miłość Ryb to przede wszystkim uczucia, zmysły i solidarność z drugim człowiekiem. Ryby pragną kosmicznej, idealnej miłości duchowej i braterstwa, później przychodzą elementy namiętności i seksu. Gdy kochają to szaleńczo i obłędnie, chcą dominować i ulegać zarazem a wszystko to jest spontaniczne i naturalne. Czasem jednak wybujała fantazja może prowadzić do skandali obyczajowych i towarzyskich. Mało kto bowiem w pełni rozumie ich prawdziwe  intencje, czasem irracjonalne zachowania. Niestety, podopieczni Neptuna mają też swoje ciemne strony. W negatywnym aspekcie potrafią być nieprzewidywalni, a mroczna osobowość prowadzi ich do skrytych zachowań, podszytych lękiem i niepewnością. Gdy czują się zranione lub oszukane uciekają w samotność i rozpacz. Na szczęście takie przykłady należą do nielicznych. Natura ludzka jest bardzo skomplikowana, napisano wiele tomów z zakresu psychologii, a jednak każdy stanowi jedyną, odrębną indywidualność, do każdego człowieka trzeba znaleźć właściwy klucz, żeby go w pełni zrozumieć lub ocenić. Bardziej intuicyjne niż racjonalne postrzeganie świata przez osoby ze znaku Ryb sprawia, że istnieją jakby na uboczu właściwego życia, są bardziej obserwatorami niż uczestnikami. Starają się nie narzucać swojej woli i nie chcą też, żeby im narzucano. Warto o tym wszystkim pamiętać gdy chce się zaskarbić uczucia kogoś z tego znaku.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 1102
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.