Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

1337 Paweł Therion 2019-01-18 0

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach część II

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Wodnik  20 I – 18 II

Niezwykła jest osobowość ludzi urodzonych ze Słońcem w konstelacji Wodnika: uduchowienie, wizjonerstwo o twórczym zabarwieniu, wyróżniają ich spośród innych znaków. Wspólną cechą, przy szerokim wachlarzu zainteresowań, będzie na pewno samotne podążanie ścieżką życia. Wodnik pragnie realizować swoje idee samodzielnie, sam chce pokonywać życiowe problemy i zmagać się z przeszkodami. Zawsze będzie to robił dla wyższego dobra, nie dla osobistego zysku.


Na najniższym poziomie hierarchii społecznej poświęcać się będzie dla rodziny i bliskich. Na wyższych szczeblach będzie pracował na rzecz ludzkości i świata, pokazując jednocześnie rozwiązania oraz drogę do wyzwolenia od przemocy i nienawiści.
Wodnik zawsze wyprzedza swoją epokę, swój czas. Jego wizjonerstwo – intuicja, prowadzą do postępu w dziedzinie humanistycznej lub nowych technologii.
W przeciwieństwie do Bliźniąt (także trygon powietrza) Wodnik swój potencjał intelektualny przerabia najczęściej w twórczym aspekcie, pragnie być duchowo bogatszy i przy tym lepszy. Ludzie ze Słońcem w Wodniku często podróżują, zmieniają miejsce pobytu, jakby szukali swojego przeznaczenia gdzieś dalej, poza miejscem urodzenia. Bywa że osiedlają się i mieszkają daleko od rodzinnych stron.
To jedna z osobliwości ludzi tego znaku.
Wodnik nie pragnie władzy i nie jest rewolucjonistą, to bardzo istotne. Jeśli już osiąga władzę lub wysoką pozycję społeczną w dziedzinie życia publicznego to realizuje tam swoje idee wolnościowe. Pojecie miłości i partnerstwa objawia się w szerokim znaczeniu, nie egoistycznym. To znaczy że dba bardziej o innych niż o siebie. Zawsze pragnie szczęścia ludzi. Dopiero mając świadomość, że zaspokoił potrzeby bliskich, myśli o swoich potrzebach.
Dla Wodnika oczywiście ważniejsza będzie miłość szeroko pojęta, jako idea, miłość człowieka w aspekcie humanistycznym, miłość do każdego stworzenia, do natury, dbanie o dobro planety Matki Ziemi.
Podobnie jest z pojmowaniem śmierci. Dojrzały Wodnik przyjmie na pewno postawę bliską nauce Buddy: o poszanowaniu wszelkiego życia, reinkarnacji jako istocie bytu duchowego.
Może dlatego Wodniki są stabilne emocjonalnie, a ich życie erotyczne, zmysłowe i popęd seksualny są na umiarkowanym poziomie. Na pewno nie zagrażają im skandale obyczajowe lub uczuciowe dramaty.
Wodnik jest wszechstronny i otwarty, warto poznać bliżej jego naturę, choć nie jest to łatwe: bywa skryty i tajemniczy.
Gdy nadejdzie Era Wodnika, jak głosi New Age, nastąpi wyzwolenie od wyniszczającej cywilizacji, a na Ziemi zapanuje miłość i wolność globalna. Nie będzie wojen, nienawiści i przemocy. Zwycięży dobro nad złem.
Nam pozostaje w to wierzyć i mieć nadzieję…

Karol Darwin, urodzony 12 lutego 1808 roku, niech będzie przykładem osobowości i postawy znaku Wodnika. Ten biolog i przyrodnik samotnie spędził wiele lat na Archipelagu Galapagos, obserwując zwierzęta i badając ich naturę. Dokonał przewrotu w myśli naukowej i koncepcji świata. Odkrył i opisał proces ewolucyjnego  życia wszystkich gatunków zwierząt łącznie z Homo sapiens. Odkrycie Darwina stało się przełomowe w rozumieniu istoty życia na naszej planecie. Dalsze badania naukowców potwierdziły prawdziwość teorii ewolucji i stała się ona faktem naukowym.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 1337
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.