Heart_4
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

2236 Paweł Therion 2018-12-28 0

Koziorożec

Sennik Tarot Astrologia - horoskop
Uczucia Partnerstwo Praca
0048224 452 487 POLSKA I ZAGRANICA 4.20 zł brutto
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Refleksje o życiu, miłości i przemijaniu w astrologicznych aspektach.


Koziorożec  22 grudnia – 19 stycznia 

Nikogo grawitacja nie trzyma przy ziemi tak mocno jak ludzi ze znaku Koziorożca. Nikt też nie jest tak zdeterminowany i konsekwentny w dążeniu do wytyczonego celu. Nawet kosztem wielkiego wysiłku i wielu wyrzeczeń, powoli jak żółw, zawsze osiąga zamierzony cel. Ludzie urodzeni ze Słońcem w Koziorożcu nie eksplodują radością życia i spontanicznością zachowań, są nieco statyczni, jakby naznaczeni energią powolnego Saturna. W pierwszej połowie życia Koziorożce nie mają czasu na rozmyślania o przemijaniu i sensie życia, bo skupione są na pracy i zdobywaniu pozycji społecznej.

Dopiero druga połowa przynosi czas na refleksje i spełnienie marzeń, ale tylko w wyjątkowych przypadkach. Można powiedzieć, że Koziorożec mocno lecz ostrożnie stąpa po ziemi, jak górski kozioł. Trudno z nim nawiązać kontakt duchowy, co nie oznacza, że nie jest wrażliwy na krzywdę ludzką i niesprawiedliwość. Najlepsze cechy Koziorożców ukazują się pod koniec życia. Wtedy jest najbardziej otwarty i szczęśliwy, bo nie musi dźwigać już ciężaru odpowiedzialności. Nie jest urodzonym optymistą, ale wie że pracą można wszystko osiągnąć w życiu.

Miłość jest dla niego trwała i opiekuńcza. Jednak wzloty erotyczne  i szaleństwa na tym tle nie są najważniejsze dla niego. Sprawia wręcz wrażenie chłodnego i oziębłego, kogoś kto nie posiada temperamentu. Takie postawy kształtują się już we wczesnej młodości. Dużo jest jednak pozorów w ich poczynaniach, bo pod postacią sztywnego i stabilnego człowieka kryją się też pokłady temperamentu i uczuć, jednak trzeba umieć je wywołać żeby się ujawniły. Na przykład Adam Mickiewicz, urodzony 24 grudnia, na zewnątrz stateczny i poważny człowiek, zaangażowany w życie polityczne i społeczne, w środku wrażliwy i słaby, łatwo wpadał w tarapaty miłosne ze skandalami włącznie. Takie słabości najczęściej jednak schodzą na drugi plan, by ustąpić miejsca roztropności i zasadom.

Stosunek Koziorożca do przemijania i śmierci jest tak samo racjonalny jak stosunek do życia. Najczęściej ma zaplanowane wszystko co będzie już po tamtej stronie, to znaczy miejsce swojego spoczynku i inne szczegóły. Koziorożec, można powiedzieć, wspina się po drabinie życia długo, aż do późnej starości, na którą z pewnością zasłużył. 


Najbardziej znane i charakterystyczne postaci tego znaku: Melchior Wańkowicz, Stanisław Wyspiański, Isaac Newton, Anthony Hopkins,
Mel Gibson, Elvis Presley, Ewa Demarczyk, Edyta Bartosiewicz.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Paweł Therion
Paweł Therion
708 688 032 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Paweł Therion, odwiedzin: 2236
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.