Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1302 Tarocista Leszek 2018-09-14 0

Słowiańskie zioła

Tarot Numerologia Reiki
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...413 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...014 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Zapewne każdy z nas słyszał o właściwościach oczyszczających i energetyzujących białej szałwii. Większość z nas wie, że w przypadku gdy w domu panuje gęsta atmosfera, napięcie między członkami rodziny lub konflikty o niewiadomym pochodzeniu, to należy rozluźnić atmosferę poprzez okadzenie domu kadzidłem z białej szałwii, dostępnym w sklepach ezoterycznych.


Niestety nie każdy ma do nich dostęp, natomiast istnieją odpowiedniki białej szałwii, a mianowicie nasze polskie zioła, które bez problemu można zebrać samemu, a nawet kupić w każdej aptece.

Najbardziej znaną mieszanką oczyszczającą nasze domostwa z negatywnych energii, jest mieszanka kwiatów lawendy, jagód jałowca oraz piołunu. Przygotowanie tego kadzidła jest niezwykle proste. Należy wziąć dwie części piołunu, dwie części kwiatów lawendy i jedną część jałowca, i zmieszać ze sobą. Tak przygotowaną mieszankę wysypujemy na rozgrzaną patelnię lub blachę i prażymy aż do momentu intensywnego dymienia. Z dymiąca się mieszanką obchodzimy wszystkie pomieszczenia, nie zapominając o najmniejszych zakamarkach takich jak garderoba czy schowek. Następnie wietrzymy mieszkanie, a wieczorem odczujemy już znaczną różnicę w atmosferze naszego domu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocista Leszek
Tarocista Leszek
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...014 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Tarocista Leszek, odwiedzin: 1302
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.