Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2163 Tarocista Leszek 2018-09-14 0

Słowiańskie zioła

Tarot Numerologia Reiki
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 413 POLSKA I ZAGRANICA 4.50 zł brutto
708 788 014 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Zapewne każdy z nas słyszał o właściwościach oczyszczających i energetyzujących białej szałwii. Większość z nas wie, że w przypadku gdy w domu panuje gęsta atmosfera, napięcie między członkami rodziny lub konflikty o niewiadomym pochodzeniu, to należy rozluźnić atmosferę poprzez okadzenie domu kadzidłem z białej szałwii, dostępnym w sklepach ezoterycznych.


Niestety nie każdy ma do nich dostęp, natomiast istnieją odpowiedniki białej szałwii, a mianowicie nasze polskie zioła, które bez problemu można zebrać samemu, a nawet kupić w każdej aptece.

Najbardziej znaną mieszanką oczyszczającą nasze domostwa z negatywnych energii, jest mieszanka kwiatów lawendy, jagód jałowca oraz piołunu. Przygotowanie tego kadzidła jest niezwykle proste. Należy wziąć dwie części piołunu, dwie części kwiatów lawendy i jedną część jałowca, i zmieszać ze sobą. Tak przygotowaną mieszankę wysypujemy na rozgrzaną patelnię lub blachę i prażymy aż do momentu intensywnego dymienia. Z dymiąca się mieszanką obchodzimy wszystkie pomieszczenia, nie zapominając o najmniejszych zakamarkach takich jak garderoba czy schowek. Następnie wietrzymy mieszkanie, a wieczorem odczujemy już znaczną różnicę w atmosferze naszego domu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Tarocista Leszek
Tarocista Leszek
708 788 014 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocista Leszek, odwiedzin: 2163
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.