NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE

Jasne śnienie

Kategoria: Wróżby ogólne

Jasne śnienie

Jednym z ciekawych sposobów pozyskiwania wizji jest jasne śnienie. Polega ona na kontrolowaniu snów. Pierwszym krokiem do tej umiejętności jest świadomość tego że śnimy. Dla potrzeb magicznych można skorzystać z dość prostej techniki. Przede wszystkim, zasypiając,należy powtarzać, że zamierzamy zapamiętać wszystko,co będzie się nam śniło. Ja osobiście przed zaśnięciem kładę notes i długopis obok łóżka i po przebudzeniu od razu notuję co mi się śniło.

Aby pomóc sobie w technice kontrolowania snów można sporządzić wizerunek boga snów,Hypnosa. Hypnos był jedynym z dzieci pierwotnej bogini Nox (Nocy),która była nosicielką wszelkiego życia. Hypnos strzegł wrót z rogu i kości słoniowej,reprezentując fałszywy i prawdziwy sen. Fałszywy sen to sen bez marzeń sennych lub ze snami niezapamiętanymi,których chcemy się pozbyć. Sen prawdziwy to sen ze świadomymi marzeniami sennymi, ,drugi świat,, lub, ,drugie życie,, które można spędzać we śnie.

 

Przed udaniem się do snu należy przez 10-15 minut wpatrywać się w wizerunek boga snów,przyświecając sobie jedynie świecą,najlepiej niebieską. Regularne medytowanie przed wizerunkiem boga snów po jakimś czasie może wywołać stany jasnego śnienia. Czasem w snach może pojawić się inna postać, wówczas należy, ,przejść,, przez nią, jak przez drzwi do innego wymiaru. Po takim doświadczeniu sny mogą stać się niezwykłe i świadome. Niektórzy przypuszczają że dzięki medytacji ich sny zaczęły się łączyć w ciągłe historie odbywających się na planach astralnych,jakby odkryli zupełnie nowy świat. Dla każdego tego typu doświadczenie będzie nieco inne.

 

AUTOR ARTYKUŁU

Doradca Iravan

Doradca Iravan

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.