Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Numerologiczna charakterystyka siódemki

Kategoria: Numerologia

Numerologiczna charakterystyka siódemki

Numerologia to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

7

Siódemka to liczba magiczna, spowija ją aura tajemnicy, a ludzie o tej wibracji wydają nam się nieodgadnieni,  nieprzystępni, dostojni i majestatyczni, a jednocześnie bardzo nas ciekawią i przyciągają do siebie swoją osobowością i sposobem bycia. Pewnie dlatego, że często bywają magami, mistykami, szamanami, astrologami, czarownikami lub uczonymi.

7

Liczba siedem, to archetyp Rydwanu, a więc dogłębna i szczegółowa chęć poznania ludzkiej duszy oraz wyjaśnienie duchowych praw rządzących całym światem. Liczba ta jest trudna dla siebie i innych. Różni się znacznie od pozostałych wibracji. Siódemki mają wnikliwe spojrzenie, celne riposty, błyskotliwość, wielką intuicję, a przy tym są świetnymi obserwatorami.

7

Ludzie o wibracji siedem zwykle chadzają własnymi drogami i nie przyjmują bezmyślnie poglądów innych ludzi. Kochają wolność, niezależność, indywidualizm. Zawsze, nawet będąc w związku, potrzebują dla siebie swojej osobistej przestrzeni. Są silne, skuteczne, odważne, nawet wtedy, kiedy życie zmusza ich do przeprowadzenia radykalnych zmian.

7

Siódemka to także cyfra postrzegana jako ta szczęśliwa, bo kreatywna, aktywna, uczuciowa, emocjonalna, ekscentryczna i uduchowiona- zawsze głęboko analizująca i szukająca sensu życia, rozumiejąca naturę, posiadająca bogate wnętrze. Powinna uważać na słowa, które wypowiada pod adresem innych, bo w jej przypadku szybko się materializują.

7

Osoby o tej wibracji mają wiele różnych pasji. Lubią zmiany, podróże, a stabilizacja na dłuższą metę  je nudzi i męczy. Swój dom traktują jak bezpieczny azyl, w którym mogą się czasem zaszyć i pomedytować, by za chwilę dokądś z niego wyfrunąć. Kreatywne, aktywne, stanowcze, waleczne, z determinacją pobudzają siebie i innych do działania oraz myślenia.

7

Z pozoru chłodne, skryte, nieśmiałe, zdystansowane do otoczenia, mają duży problem z wyrażaniem swoich prawdziwych uczuć, emocji, gdyż boją się zranienia, dlatego trudno jest im się otworzyć. Powinny walczyć z tą swoją powściągliwością, bo przecież zależy im na szacunku i akceptacji ludzi, liczą się z ich zdaniem, ale bardzo źle znoszą krytykę pod swoim adresem.

7

W pracy bardzo sumienne i profesjonalne. Potrafią nauczać i przekazywać wiedzę, doradzać, są naprawdę mądre życiowo, ale umieją zachować umiar i nie gnają do sukcesu na siłę, ani po trupach,  gdyż ich zdaniem doczesna kariera nie jest wcale najważniejsza. Nie afiszują się swoimi zdolnościami, inteligencją, nie reklamują siebie na siłę, nie popisują i nie szukają sztucznego poparcia.

7

Receptą na życiowy sukces siódemki jest zawodowe zajmowanie się swoimi pasjami, czyli praca wykonywana z przyjemnością, zaangażowaniem i sercem, a pieniądze jej zdaniem to tylko energia, która przyjdzie niejako przy okazji. Pragnie być lubiana i poważana, choć nie znosi występów publicznych. Ma małe grono prawdziwych przyjaciół- tylko przy nich potrafi być naturalna, wesoła i otwarta.

7

Siódemki lubią spędzać czas sam na sam ze sobą, wcale się wtedy nie nudzą. W izolacji medytują, tworzą coś lub po prostu się modlą. Uwielbiają kontakt z naturą, bliska jest im ekologia, przyroda, cisza, przestrzeń, zdrowy styl życia i bycia. Często rozwijają swoje zdolności parapsychiczne, ezoteryczne czy astrologiczne, gdyż siódemkami opiekuje się Neptun- patron wizjonerów, przywódców duchowych, naukowców i odkrywców.

7

Liczba siedem symbolizuje wiedzę, sekret,  duchowość, dystans, skupienie na własnym życiu wewnętrznym, ale dzięki temu, osoby o tej wibracji, słuchają swojego wewnętrznego głosu i stale się doskonalą. To urodzeni perfekcjoniści, chcą być najlepsi we wszystkim. Mają dobry gust, są dostojne, dumne, zadbane, eleganckie, nie lubią tandety i kiczu. Potrzebują wiele czułości i zrozumienia, bo tak naprawdę czują się niepewne, miewają kompleksy, nie wierzą w siebie, więc stwarzają tylko pozory i zakładają maski.

7

Kiedy życie im się nie układa, kiedy mają zbyt wiele porażek i niepowodzeń, stają się negatywnymi siódemkami, popadają wtedy w depresję, stają się zimne, wyniosłe, dumne, aroganckie, mogą wtedy uciekać w używki, samotniczy tryb życia, różne dziwactwa i lęki. Trudno im przychodzi zaufanie, są w tym bardzo ostrożne, ale jeśli komuś już się to zdarzy, to zaufa na zawsze.

7

Siódemka pragnie znaleźć bratnią duszę, szuka jej, ale jest nazbyt wymagająca wobec partnera, więc dlatego zwykle miewa skomplikowane relacje miłosne i ma na koncie kilka nieszczęśliwych związków, zanim zaufa, otworzy się na tyle i znajdzie kogoś, kto dotrze do jej prawdziwej osobowości i wnętrza- wówczas siódemka będzie świetnym partnerem i towarzyszem życia. W miłości i związku i tak potrzebuje swojej prywatnej przestrzeni.

7

Zobowiązania karmiczne - rozwijanie nauk duchowych oraz przedstawienie innym swojej filozofii życia. Osobiste wyzwanie siódemek to nauka wyrażania własnych myśli, tak, by były one zrozumiałe dla innych.

Zalety - szlachetność, uduchowienie, wrażliwość, delikatność, mistycyzm, intelekt, spostrzegawczość, dociekliwość, perfekcjonizm, logika, pilność, tajemniczość, elegancja

Wady - izolowanie się, depresyjność, pesymizm, melancholia, autodestrukcja, nerwowość, oschłość, brak wiary w siebie, oderwanie od rzeczywistości, nadwrażliwość

Planeta - Neptun

Powiązania astrologiczne - Rak

Karta Tarota - Rydwan

Kolor - niebieski, brązowy i srebrny

Kamień - ametyst i kryształ górski

Predyspozycje zawodowe - filozof, pisarz, nauczyciel, psycholog, ezoteryk

Dobry związek stworzy z inną 7 oraz 4 i 9.

Sławne siódemki - Ludwik Pasteur, La Fontaine, Marcel Proust, Voltaire, Fiodor Dostojewski, Franciszek Liszt, Greta Garbo, Marlin Monroe, Johny Deep, Bruce Lee, Muhammad Ali, Stephen Hawking, Księżna Diana

7

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy naturalne, harmonijne, zrównoważone  życie oraz wewnętrzny spokój.

Zdziwisz się jakie to proste

Miłej lektury

AUTOR ARTYKUŁU

Aliss

Aliss

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.