Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
2142 Agra 2018-03-13 6

Mars w horoskopie

01 Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...421 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Mars w horoskopie

Mars w horoskopie to budującą lub niszcząca siła. Oznacza siłę, która przyśpiesza lub dokonuje zmiany. Jeśli stawiany jest opór dąży d przełamania go. Może tego dokonać bezpośrednim atakiem, agresją lub w ukryciu - podstępem i przebiegłością. Tam gdzie ma powstać nowe trzeba zniszczyć stare. To popędy, wola, odwaga, inicjatywa, pęd do sprawowania władzy oraz sex.


Mars w Baranie

Jest tu bardzo silny. Osoba może być agresywna, impulsywna, gwałtowna. Właściciel lubi walczyć i zwyciężać. Nie uznaje kompromisów. Może żądać podporządkowania, a jeśli nie to stosunki z innymi będą się układać konfliktowo.

Mars w Byku

Niezłomna wola i to nie manifestująca się czasem, ale stała. Inni musza jego upór zaakceptować albo zwalczać go w sposób dyplomatyczny. Sex może być bardzo ważny i jest tu tendencja do szukania niezbyt wyszukanych uciech.

Mars w Bliźniętach

Wola nie jest nieugięta, ale atak gwałtowny i ostry, a cięty argument zawsze pod ręką. Osoba może lubić się drażnić. Może też łatwo ulegać popędom. Może też być niewierna.

Mars w Raku

Wola nie objawia się bezpośrednio i jest uzależniona od uczuć. Właściciel marsa działa instynktownie, impulsywnie. Czasem wręcz przekracza granice. Chce więcej niż może dokonać.

Mars w Lwie

Właściciel marsa chce narzucać ton. Inni mają się dostosować i podzielać namiętności. Nie przepada za zdradą ale urażona duma może go do niej popchnąć.

Mars w Pannie

Energia kierowana jest świadomie na cel. Bywa przesadnie krytyczny. W związkach partnerskich dużą role odgrywa użyteczność i jej podporządkowane są sentymenty i ciepło. Może być nieprzystępny.

Mars w Wadze

Stara się zachować wewnętrzną równowagę. Zwykle jest nastawiony pokojowo i ceni harmonijnie stosunki z innymi. Nie zawsze jednak jest opanowany. Kocha sex i lubi eksperymenty w miłości.

Mars w Skorpionie

Bardzo silna seksualność, a także zazdrość. Pragnienia nie tylko seksualne mogą być zaspakajane w sposób gwałtowny i popędliwy.

Mars w Srzelcu

Duża ruchliwość także w sferze duchowej. Ważny może być sport. Wiele kontaktów i duża ruchliwość mogą popychać do niewierności. Znajomości mogą być zawierane pochopnie i szybko zrywane.

Mars w Koziorożcu

Niewzruszona i stała wola ułatwia pokonywanie trudności. Wytrwałość sprzyja wielkim czynom. Mocną stroną tej pozycji marsa jest cierpliwość. Właściciel potrafi odczekać i często dzięki temu dostaje co chce.

Mars w Wodniku

Zbyt wiele nadziei i pragnień niesie rozproszenie sił. Przygody i eksperymenty, ekscentryczne zachowania  często prowadzą donikąd.

Mars w Rybach

Wola szybko słabnie. Właściciel marsa zbiera siły by czegoś dokonać, ale poddaje się trudnościom i rezygnuje. Brak tu wytrwałości i uporu. brak woli walki i nieustępliwości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 2142
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.