Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WizjonerkaZyciaDiona
teraz niedostępny

Wizjonerka Życia Diona

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 1533

Średnia ocen: 0
(7)
Ilość rozmów na chacie

(0)
Ilość rozmów przez email

(62)
Ilość rozmów przez smschat

(1)
Ilość rozmów przez telefon

(13)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Numerologia


Wizjonerka Życia Diona

Numerologia jest kluczem do naszego życia.Pomaga zrozumieć siebie a także drugiego człowieka.Zmiana numerologii polega na wprowadzeniu harmonii pomiędzy wibracjami daty urodzenia, kombinacja imion i nazwisk a także dobraniu odpowiedniego podpisu, by pomóc nam wypełnić naszą misję.Odbywa się to poprzez dodatnie nowych imion, które uzupełniają nasz potencjał literami ( wibracjami), które mamy niedobór lub zupełny brak. 

Co zyskamy lepsze poczucie  i podniesienie wlasnej  wartości i to lepszą jakość życia.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.