Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Ika
zajęty: prowadzi rozmowę

Ika

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 8231

Średnia ocen: 5
(286)
Ilość rozmów na chacie

(230)
Ilość rozmów przez email

(512)
Ilość rozmów przez smschat

(19)
Ilość rozmów przez telefon

(232)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Indywidualna Konsultacja Feng Shui


Ika

Zapraszam na konsultacje mailowe lub osobsite (jesli odległosć to umożliwia). Wyslij odręczny lub skopiowany plan powierzchni, którą chcesz kosultować, napisz co chcesz zmienić w swoim życiu, a wspólnie ustalimy jak dokonać zmiany w Twoim otoczeniu, aby nastąpiły Dobre Zmiany w Twoim życiu. Cena 5 zł/za metr konsultowanej powierzchni (domy i mieszkania) 8 zł/za metr (biznes, lokale usługowe). W przypadku usługi osobistej - doliczane sa koszty dojazdu.

Wieloletnie doświadczenie:  Współpracowałam z programem ezoterycznym w ITV, w temacie Feng Shui występowałam cyklicznie w TVP, Superstacji,  współpracowałam z magazynami Wróżka i Gwiazdy Mówią.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.