74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Melania
teraz dostępny tylko telefon

Melania

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 51548

Średnia ocen: 4.9
(925)
Ilość rozmów na chacie

(67)
Ilość rozmów przez email

(2441)
Ilość rozmów przez smschat

(461)
Ilość rozmów przez telefon

(509)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Modlitwa o przyciągnięcie pieniędzy


Melania

Modlitwa o przyciągnięcie pieniędzy jest dla ludzi, którzy mają długi lub planują wziąć kredyt.

W tym miejscu chciałabym poruszyć bardzo ważną kwestię, dotyczącą podejścia człowieka do pieniędzy. Niektórzy myślą, że pieniądze potrafią rozwiązać wszystkie problemy. Dzięki kilku banknotom można poczuć się wolnym, lecz mądrości nie przybędzie. Co uważam za oczywiste nie można kupić za nie miłości lub zdrowia. Pieniądze stanowią jedynie środek w osiąganiu celów a nie cel sam w sobie. Dowiedz się czego pragniesz w swoim życiu i podążaj ku temu! Przeciętny człowiek pracuje, zarabia, gromadzi pieniądze, wydaje je i umiera - a one przechodzą z rąk do rąk. Radą moją jako Szeptuchy jest wydawanie każdego dnia odrobinę pieniędzy, ponieważ są nieodłącznym elementem naszego życia lecz nie śmierci. Stare porzekadło mówi: “Bieda jest kwiatem, który przyciąga ludzi a nadmiar pieniędzy sprawia, że cierpi nasza dusza”.

Modlitwa trwa 5 dni. Tobie wysyłam przemodlone świece, obrazy, modlitwę i wodę święconą. Kontaktujesz się ze mną za pomocą telefonu lub e-maila. Zaczynasz od napisania odręcznie dwóch kopii  listu w którym zawierasz ile pieniędzy chcesz zarabiać miesięcznie lub ile do danego okresu czasu. Jedną zostawiasz sobie a drugą wysyłasz mi. Umawiamy się na konkretną godzinę na modlitwę.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.