74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Melania
teraz dostępny tylko telefon

Melania

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 51548

Średnia ocen: 4.9
(925)
Ilość rozmów na chacie

(67)
Ilość rozmów przez email

(2441)
Ilość rozmów przez smschat

(461)
Ilość rozmów przez telefon

(509)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Modlitwa oczyszczająca twoje domostwo


Melania

 Jeśli jesteś osobą która niedawno kupiła mieszkanie lub wynajmuje albo dostała w prezencie zapewne pragniesz spokoju i harmonii w twoim miejscu na ziemi, które sobie teraz sam stwarzasz. Jak każdy z nas potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa, od dawien dawna wiadomo, że chcemy powracać do miejsca które jest dla nas ogniskiem domowym i ostoją gdzie czujemy się bezpiecznie i zapominamy o naszych problemach.

 Proces modlitwy trwa 3 dni a zaczynam od wysłania do ciebie odpowiednich ziół, obrazów i modlitw. Po odebraniu ziół kontaktujesz się ze mną przez telefon lub email. Rozmawiamy tylko raz dziennie, dając ci wskazówki jak okadzać twoje mieszkanie oraz modląc się razem z tobą. Na koniec w trzeci dzień zawieszasz obrazki w odpowiednim miejscu wskazanym przeze mnie.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.