Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaIss
teraz dostępny tylko telefon

Wróżka Iss

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 28224

Średnia ocen: 4.7
(53)
Ilość rozmów na chacie

(134)
Ilość rozmów przez email

(2261)
Ilość rozmów przez smschat

(3)
Ilość rozmów przez telefon

(918)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuały


Wróżka Iss

Rytuały są po to żeby wspierać działanie intencji osoby , która tego oczekuje  Nie mi oceniać czy słusznie to robi . Moim celem jest jej pomóc osiagnąć sukces w powierzoej sprawie . Zwykle osoba musi ze ma wspolpracować . Ja robiąc rytuał umawiam się z klientem aby sam też dał z siebie coś więcej niż intencja i pragnienie . Rytuał to narodziny z ziarenka czegoś nwego , czegoś co trzeba pielęgnować więc tym bardziej od początku warto uczestniczyć w drodze do szczęścia . Dzięki temu kliet wie ,że Mag faktycznie czyni coś dla potrzeb duszy osoby zainteresowanej 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.