Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozkaIss
teraz dostępny

Wróżka Iss

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 29818

Średnia ocen: 4.7
(54)
Ilość rozmów na chacie

(137)
Ilość rozmów przez email

(2574)
Ilość rozmów przez smschat

(3)
Ilość rozmów przez telefon

(1008)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuały


Wróżka Iss

Rytuały są po to żeby wspierać działanie intencji osoby , która tego oczekuje  Nie mi oceniać czy słusznie to robi . Moim celem jest jej pomóc osiagnąć sukces w powierzoej sprawie . Zwykle osoba musi ze ma wspolpracować . Ja robiąc rytuał umawiam się z klientem aby sam też dał z siebie coś więcej niż intencja i pragnienie . Rytuał to narodziny z ziarenka czegoś nwego , czegoś co trzeba pielęgnować więc tym bardziej od początku warto uczestniczyć w drodze do szczęścia . Dzięki temu kliet wie ,że Mag faktycznie czyni coś dla potrzeb duszy osoby zainteresowanej 

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.