Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Inessa
teraz dostępny

Inessa

Promocja TV

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 40410

Średnia ocen: 4.2
(12)
Ilość rozmów na chacie

(151)
Ilość rozmów przez email

(2000)
Ilość rozmów przez smschat

(135)
Ilość rozmów przez telefon

(1894)
Ilość rozmów przez 700

(10)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuał zabezpieczający przed komornikami,wierzycielami, bankami


Inessa

Wpadliście państwo w kłopoty finansowe, nęka was komornik, wierzyciele, bank. Czeka was rozprawa sądowa i nie jesteście pewni wyniku.  Istnieją  odpowiednie rytuały aby ograniczyć lub całkowicie wyeliminować straty wynikające z działań strony przeciwnej. Trzydzieści lat praktyki, tysiące usatysfakcjonowanych klientów to moje atuty.

Zapraszam

Wróżka Inessa

 

Wymagane dane do realizacji usługi

  • Twoje imię i data urodzenia
  • opis problemu którego będzie dotyczył rozkład
  • dodaj kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usługi wykup poradę e-mail, a w jej opisie zawrzyj swoje dane i opis sytuacji. Po zaakceptowaniu wyceny przygotuję dla Ciebie rytuał i zalecenia, w razie niejasności lub dodatkowych pytań skontaktuję się telefonicznie. Realizacja do 2 dni.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.