Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Yosei
teraz niedostępny

Yosei

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 64798

Średnia ocen: 4.9
(1074)
Ilość rozmów na chacie

(313)
Ilość rozmów przez email

(6981)
Ilość rozmów przez smschat

(113)
Ilość rozmów przez telefon

(997)
Ilość rozmów przez 700

(60)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Magiczne Kamienie


Yosei

 Magiczna Moc zaklęta w Kamieniu.

Nie od dziś każdy z nas będąc na wakacjach, spacerach odwiedzając ważne czy ciekawe miejsca- pochyla się by podnieść kamyk, muszelkę czy inny drobiazg , który w jakiś sposób zwraca jego uwagę. Nie jest to przypadkowe, i jak wszystkim a przynajmniej większością w naszym życiu kierowało nami przeznaczenie. Bo dlaczego ten kamyk, dlaczego tego dnia, w tym miejscu itd.
Od dawna wiadomo, że kamienie posiadają moc- i nie muszą to być żadne konkretne, szlachetne czy przypisane do naszego znaku zodiaku-chociaż i te mają specjalną siłę. Kamień jest idealny by kumulować w sobie moce ziemi, wiatru czy wody, a nawet ognia. Kamień „rodzi” ziemia, kształtuje wiatr i woda, a niektóre powstają w wyniku uderzenia pioruna w ziemię. Wszystkie moce wiąże on w sobie i przekazuje osobie która w tą moc uwierzy.
Do tego pochłaniają energię którą przekazuje mu osoba ściskająca go w dłoni , zobacz jak wtedy nawet najzwyklejszy kamień zmianie kolor, nabiera blasku- nie musisz wierzyć mi na słowo-po prostu sprawdź.
W ten właśnie sposób – w dni które czuje, że moc taką posiadam i mam siłę przekazać ją inny- zbieram swoje kamienie- żaden z nich nie jest przypadkowy, w każdym tkwi jakaś magia, zwrócił moją uwagę spośród tysiąca innych.
Gdy zdecyduję się komuś oddać jeden z nich, poza tym, że wybiorę go sama, naładuję go energią która ułatwi rozwiązanie Twojego problemu-z jakim zgłosiłaś się do mnie, ale może być po prostu talizmanem na cały rok.
Mogę też wysłać zdjęcie grupy kamieni, a sama osobiście wybierzesz ten który przypadnie Ci do serca.
Mam ich wiele, a mimo to niechętnie się z nimi rozstaje- jednak uważam , że szczęściem trzeba się dzielić by się mnożyło  tak też robię raz na jakiś czas decydując się podzielić kilkoma z osobami które naprawdę tego potrzebują.
Kamienie mają różne kształty i odcienie- można to dopasowywać do własnych potrzeb i oczekiwań, zielonkawe to nadzieja, z różowym odcieniem dają szanse nowej miłości dwukolorowe łączą energie na wielu polach- ale i tak najważniejsze jest to co mówi nam intuicja i serce. I w przypadku doboru kamienia który ma się stać talizmanem- ten kierunek jest najwłaściwszy.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.