Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Yosei
teraz dostępny

Yosei

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 64783

Średnia ocen: 4.9
(1074)
Ilość rozmów na chacie

(313)
Ilość rozmów przez email

(6977)
Ilość rozmów przez smschat

(113)
Ilość rozmów przez telefon

(996)
Ilość rozmów przez 700

(60)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuał miłosny


Yosei

 Rytuały miłosne.
Wykonywane i znane od lat. Przekazywane z pokolenia na pokolenie, unowocześniane i dostosowywane do zmian jakie zachodzą wokół nas. Zmian społecznych, technologicznych, zmian zachodzących w ludzkiej psychice i mentalności.
Bez względu na upływ czasu, bez względu na zmieniające się okoliczności od zawsze niezmienne pozostają dwa elementy- osoba zakochana i pragnąca miłości i osoba, która tego zakochania nie dostrzega i której należy w magiczny sposób pomóc tą miłość odnaleźć.
Rytuałów jest wiele i różne sposoby ich wykonywania, łączy je wspólny cel- ale i pewne zasady o których należy pamiętać zanim zaczniemy myśleć o jego wykonaniu.
Najważniejszą zasadą jest : nie budować szczęścia na cudzym nieszczęściu. Nie wolno pod żadnym pozorem rozbijać szczęśliwych związków, nie należy próbować zmieniać czyichś upodobań seksualnych (jeśli Twój wymarzony mężczyzna jest homoseksualny-żaden rytuał tego nie zmieni ). I co znacznie trudniejsze do zrozumienia dla wielu osób- nie można uszczęśliwiać na siłę.
Są szkoły wróżbitów i szeptunek, które wręcz każdą formę "nakłaniania" uważają za uszczęśliwianie "na siłę". I trudno się z tym nie zgodzić, ale jeśli już jesteśmy zdecydowani, najważniejsze jest dobrze się zastanowić czy aby na pewno nie chodzi tylko o samozaspokajanie własnych potrzeb czyimś kosztem. Bo trzeba mieć świadomość, że chwilowy kaprys przyciągnięcia do siebie wybranej osoby może z czasem mieć tragiczny w skutkach koniec dla was obydwojga.
Rytuał każdy z mi znanych to przede wszystkim skoncentrowanie własnej energii w określony sposób i przekierowanie jej siły na wybraną osobę. Więc jestem zdania, że najlepiej i najtrafniej mogą wykonać go osoby rytuałem bezpośrednio zainteresowane. Wyjątek stanowią takie gdzie potrzebujemy trudnych do zdobycia dla przeciętnego człowieka przedmiotów czy ziół.
Czy rytuały działają? Osobiście wiem, że tak. Znam osoby którym pomogły zbudować szczęście i zdobyć ukochaną osobę. Ale skłamałabym mówiąc, że pomagają wszystkim.
Są osoby, które szukają pomocy magii i wróżbitów nie wierząc w ich siłę i moc. Blokują siebie i blokują nam szansę pomocy im.
Innym powodem może być bardzo silna miłość naszego wybranka do kogoś innego. Miłość czysta, prawdziwa i szczera a do tego silna - i żaden rytuał jej nie zerwie i nie zaburzy. Ale, to chyba nawet dobrze, w końcu nie chcemy nikogo unieszczęśliwić.
I kolejny powód gdy rytuały nie działają- to skorzystanie z silniejszego , starszego i przed nami- rytuału przez inną osobę. Które to rytuały się krzyżują i wzajemnie wykluczają.
Wiedząc to wszystko, mając na uwadze wszystkie za i przeciw....jeśli już wszystkie inne metody zawiodły- ZAPRASZAM do wykonania rytuałów.
Życząc szczęśliwiej i odwzajemnionej miłość
pozdrawiam
NaZakręcie

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.