Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaHanna
teraz niedostępny

Wróżka Hanna

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 256556

Średnia ocen: 4.9
(2553)
Ilość rozmów na chacie

(1275)
Ilość rozmów przez email

(12417)
Ilość rozmów przez smschat

(278)
Ilość rozmów przez telefon

(5881)
Ilość rozmów przez 700

(927)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżka Hanna

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Horoskop, Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżka Hanna

Zajmuję się głównie i przede wszystkim doradztwem osobistym. Według numerologii jestem "wróżką", jednak ja sama uważam siebie raczej za osobę, która "czyta karty", "czyta predyspozycje", "analizuje" ludzi. Od lat zajmuję się interpretowaniem Tybetańskiej Wyroczni MO, Tarotem oraz portretem psychofizjonomicznym. Jestem dobrze "zaznajomiona" z chińską sztuką czytania z twarzy Jiang Mian. Przez lata praktykowałam medytację w szkole buddyzmu tybetańskiego, stąd też filozofia oraz psychologia wschodu jak i "wglądu" są tak bliskie mojemu sercu. Czynnie uprawiam także jogę i medytację. Zarazem również: stale się dokształcam i to nie tylko w branży ezoterycznej. Tworzę horoskopy na potrzeby Klientów indywidualnych oraz portali ezoterycznych, jak również portrety numerologiczne i psychofizjonomiczne.


Proszę, aby nie korzystały z mojej pomocy osoby pozbawione szacunku, niepoważne, niepełnoletnie-chyba, że za zgodą rodziców.


Proszę zarazem o nieukrywanie faktów, a raczej szczere i jasne przedstawianie Państwa sytuacji/problemu, to zdecydowanie ułatwi mi odczyt, a Państwa niepotrzebnie nie wprowadzi w błąd. Postaram się pomóc w każdej sytuacji.


Ps. Tym samym zaznaczam, że nie zajmuję się określaniem dokładnym terminów dot. czasu w Tarocie.

pozdrawiam


Audycja w Radiu Eska z Wróżką Hanną

OPINIE:

(2019-08-24 20:28:29) 3
Do Pani Hanny pisałam już kilka razy (chyba z 7 krotnie) i polecam średnio +. Mam nadzieję, że Pani się nie obrazi. Na pewno polecam do zbadania predyspozycji zawodowych oraz analizy psychologicznej relacji/sytacji. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Szczególnie polecam, kiedy jest taki chaos myślowy - Pani Hanna rozkłada wszytko na czynniki pierwsze i widać to co wiadomo, ale nie zawsze mamy jasność, bo emocje przesłaniają widok albo nie do końca wiemy czego chcemy, mamy taki mętlik w głowie. Nie poleciłabym natomiast w przypadku porad oraz przewidywania przyszłości. Porady nie zawsze mi służą - chyba opierają się często o poglądy Pani a nie co radzą karty. Jeśli ktoś ma podobne poglądy to tak - polecam. W przypadku pytań o przyszłość dwa razy mi się nie sprawdziło niestety - raz było w pytaniu o relacje miłosne a raz Pani powiedziała, że będę długo pracować w jednej firmie a zaraz zostałam zwolniona. W skali od 1 do 10 daję 6. Widziałam też kilka kometarzy odnośnie Pani stylu pisania, że nie da się zrozumieć... Uważam, że ze stylem pisania jest jak z gustem - o tym się nie dyskutuje. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź eksperta: Witam :-) Jako, że spełniam na portalu rolę Doradcy, mogę doradzać również wedle tego, co uważam za słuszne, pozdrawiam
(2019-07-21 21:20:30) 5
Wróżby sprawdzają się :)
Odpowiedź eksperta: Witam, dziękuję, pozdrawiam :-)
(2019-06-19 22:32:37) 2
Odpowiedzi bez składu i ładu. Jak napisałam Pani, że to bezsensu, co pisze. Dostałam odpowiedź cyt "też tak uważam."
Odpowiedź eksperta: Witam :-) "Też tak uważam"? Nic takiego nie napisałam, pozdrawiam
(2019-05-09 18:20:45) 5
Polecam konkretne odpowiedzi ;-)

Grafik:

Poniedziałek:
10.00-23.00 (czasami po godzinach pracy)
Wtorek:
10.00-23.00 (czasami po godzinach pracy)
Środa:
10.00-23.00 (czasami po godzinach pracy)
Czwartek:
10.00-23.00 (czasami po godzinach pracy)
Piątek:
10.00-23.00 (czasami po godzinach pracy)
Sobota:
10.00-23.00 (czasami po godzinach pracy)
Niedziela:
10.00-23.00 (czasami po godzinach pracy)Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.