Heart_4
Dola

Dola

teraz niedostępny

Dola

 
Dola

"Dola" – w mitologii słowiańskiej personifikacja losu i przeznaczenia, duch opiekuńczy sprawujący pieczę nad domem, dobytkiem i potomstwem, zapewniający szczęście i powodzenie. Była darem bogów, siłą daną przez nich człowiekowi do pokonywania trudności życiowych.

Zawiązanie doli następowało w chwili narodzin i towarzyszyła ona człowiekowi aż do śmierci, w znacznym stopniu determinując jego życie i osobowość. Każdy miał swoją indywidualną dolę, chociaż można było dziedziczyć ją po ojcu (przy czym jednak rodzeni bracia mieli różne dole)." (Wikipedia)

 

Jestem półkrwi cyganką. Wróżyła moja matka, babka i prababka, wróżę i ja. Od lat pomagam przyjaciołom, teraz mogę pomóc i Tobie.

Karty przemawiają przez nas jasno. Więź, jaką z nimi tworzymy, pozwala nam widzieć więcej, wiedzieć rzeczy poza naszym rozumieniem. To trochę jak przypominać sobie wydarzenia, których nigdy się nie przeżyło, bo nie są nasze albo jeszcze nie nadeszły.

Mamy głęboką więź z rzeczywistością we wszystkich jej aspektach i sferach. Wierzymy, że świat przenika nienazwana przez nas Energia związana ze wszystkimi żyjącymi istotami, a nawet i samym Stwórcą. Świat jest większy, bardziej niezrozumiały i skomplikowany niż są zazwyczaj gotowi uwierzyć ludzie.

Jestem tu, by odpowiedzieć na Wasze pytania i podzielić się tą więzią. Nie mam gotowych rozwiązań, ale wskazówki od kart, które mogą Wam pomóc we własnej podróży przez zagmatwane ścieżki Waszego Życia.

Zapraszam Was na czat, kontakt sms i do skorzystania z usług mailowych. Te ostatnie związane są z dłuższymi odpowiedziami z mojej strony. Mogę w nich zawrzeć, na Wasze życzenie, również zdjęcia rozkładów kart, które odpowiedziały mi na Wasze pytania.

Grafik:

Poniedziałek
Zawsze, kiedy mnie potrzebujesz.
Wtorek
Zawsze, kiedy mnie potrzebujesz.
Środa
Zawsze, kiedy mnie potrzebujesz.
Czwartek
Zawsze, kiedy mnie potrzebujesz.
Piątek
Zawsze, kiedy mnie potrzebujesz.
Sobota
Zawsze, kiedy mnie potrzebujesz.
Niedziela
Zawsze, kiedy mnie potrzebujesz.

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2021 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.