Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Juliette
teraz niedostępny

Juliette

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 9584

Średnia ocen: 5
(327)
Ilość rozmów na chacie

(151)
Ilość rozmów przez email

(988)
Ilość rozmów przez smschat

(25)
Ilość rozmów przez telefon

(460)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Juliette

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Runy, Tarot, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Juliette

Witam serdecznie, Juliette. Zapraszam wszystkich Państwa na spotkania ezoteryczne ze mną na Naszym Portalu. Pracowałam w Doradztwie Duchowym dla programów ezoterycznych polskich stacji telewizyjnych, jak również dla wielu Oganów i Klientów Wyższego Szczebla. Każda osoba kontaktująca się ze mną, jest całkowicie anonimowa. Oferuję uczciwość i pełen profesjonalizm w odpowiedzi na Państwa pytania. Posługuję się Kartami Tarota, Runami, Kartami Anielskimi, Klasycznymi, wahadłem oraz numerologią.

Sporządzam indywidualny Portret Psychologiczno-Numerologiczny, na podstawie którego określam drogę życiową człowieka - cechy dominujące w dzieciństwie i w młodości, w wieku średnim oraz w trzeciej części życia. Przedstawiam możliwości i predyspozycje, a także podświadome lęki i kompleksy - co jest jedną z najtrudniejszych pozycji, ponieważ wskazuje na rzeczy, do których niektórzy nie przyznają się nawet sami przed sobą - nie dopuszczają do świadomości, albo nie zdają sobie sprawy z własnych ułomności. Każdy z nas ma wady, ale też wartości i zasady jakimi kieruje się w życiu. Na podstawie Portretu określam jak jesteście Państwo postrzegani wśród ludzi, jak również sporządzam Waszą wewnętrzną analizę Serca.

Moje wieloletnie doświadczenie ezoteryczne pozwala mi podpowiedzieć jak najlepsze rozwiązania wszelkich sytuacji życiowych, wydostania się z życiowego zakrętu, jak również przedstawienia prognoz na przyszłość. Szczęśliwą przyszłość, bo każdy z nas ma wolną wolę - możliwość samodzielnego podejmownia decyzji. Czasami brakuje w życiu tylko osoby, która podpowie możliwość wyjścia z ciężkiej sytuacji...

Serdecznie zapraszam, Juliette.


OPINIE:

(2019-06-17 19:32:04) 5
Wspaniały człowiek. Bardzo ciepła, oddana i pomocna Wróżka.Trafnie przepowiada teraźniejszość. Daje dużo wsparcia i szanuje każdego człowieka.
(2019-05-01 22:57:40) 5
Wspaniała osoba, polecam całym sercem : )
(2019-03-06 23:39:02) 5
Bardzo dobry doradca, super doradza i wskazuje droge!
(2019-02-28 03:05:39) 5
Wspaniała osoba, ogrom wiedzy!!!

Grafik:

Poniedziałek:
Zapraszam codziennie od 20.00-2.00
Wtorek:
Jeśli jestem dostępna a nie odbieram
Środa:
jestem w tym momencie na czacie z Klientem
Czwartek:
Zatem proszę o cierpliwość
Piątek:
I odwrotnie jeśli rozmawiam, nie mogę odebr
Sobota:
czata/maili/czy sms
Niedziela:
Serdecznie zapraszam ;)Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.