Iravan

Iravan

prowadzi rozmowę
Iravan

Od ponad 15 lat zajmuje się ezoteryką. Głównymi narzędziami jakimi się posługuję to Tarot oraz Runy.  Doradzam  praktycznie w każdej dziedzinie życiowej ale szczególnie w sprawach uczuciowych, które potrafią być niejednokrotnie bardzo trudne i skomplikowane. Staram się pomagać wszystkim którzy się ze mną kontaktują. 

Jeśli korzystasz z usługi sms to bardzo proszę o konkretne pytanie podając przy tym imię i datę urodzenia oraz imiona i datę urodzenia osób trzecich jeśli pytanie ich dotyczy. 

Serdecznie polecam usługę E-mail ponieważ nie ma ograniczeń znaków i mogę na spokojnie odpowiedzieć na Wasze pytania i dokładnie opisać daną sytuacje. Wycena usługi zależy od ilości pytań. 

 

" Dobre słowo jest łatwą przysługą niewymagającą ani krzty poświęcenia, a czasem wartą więcej niż prawdziwy dobry uczynek. " Carlos Ruiz Zafón/Gra anioła.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Karty Klasyczne, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Horoskop dzienny, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Numerologia dla firm, Wróżba dla biznesmenów, Miłosne talizmany

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Gdy zalogowany
Wtorek
Gdy zalogowany
Środa
Gdy zalogowany
Czwartek
Gdy zalogowany
Piątek
Gdy zalogowany
Sobota
Gdy zalogowany
Niedziela
Gdy zalogowany

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.