Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Ayla
teraz niedostępny

Ayla

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 154288

Średnia ocen: 5
(0)
Ilość rozmów na chacie

(2307)
Ilość rozmów przez email

(1329)
Ilość rozmów przez smschat

(2585)
Ilość rozmów przez telefon

(5100)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Ayla

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Reiki, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop indiański

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Ayla

Nazywam się Ayla, mam 50 lat i od wielu lat zajmuję się magią rytualną, wróżeniem, spirytyzmem i pracą z energią. Jeśli tutaj jesteś to nie jest przypadek, w życiu nie istnieją bowiem przypadki, albo mówiąc inaczej układ tzw. przypadków to jest właśnie przeznaczenie.

Posługując się swoim darem mogę otworzyć przed Tobą drogę do przyszłości i podpowiedzieć co może stanąć na drodze do Twojego szczęścia, oraz jak tego uniknąć. Pokażę Ci gdzie leżą Twoje mocne strony i jak je rozwijać, aby Twoje życie weszło w stan harmonii.

Kocham swoją pracę, dlatego ludzie wracają do mnie z pytaniami dotyczącymi duszy, rodziny, miłości, pracy. Wielu z tych ludzi , którzy wracają do mnie, to osoby sławne i powszechnie znane. Nie mogę jednak podać ich nazwisk, ponieważ wszyscy którzy korzystają z mojego daru mają zagwarantowaną dyskrecję i anonimowość.

Zadzwoń i zadaj mi pytanie a ja odszukam na nie odpowiedź zapisaną w gwiazdach.

Magicznie pozdrawiam

Ayla

 


 

WAŻNE 

Do wróżb proszę o podawanie dat urodzenia i imion osób których dotyczy wróżba. Przy wróżbie przez internet dane te są dla mnie istotne, umożliwiają mi pełniejszy wgląd w życie człowieka.

Nie stawiam kart by zaspokoić pustą ciekawość pytającego lub gdy pytający traktuje wróżby jak zabawę.

Nie stawiam kart osobom w stanie upojenia alkoholowego lub pod wpływem środków odurzających.

Nie stawiam kart osobom niepełnoletnim i kobietom w ciąży.

Nie stawiam kart osobom uzależnionym od wróżb.

Nie podaję szczęśliwych numerów do gier hazardowych.

Nie stawiam diagnoz medycznych.

 

Zastrzegam sobie prawo do odmówienia wróżby bez podawania przyczyny.


OPINIE:

(2019-05-28 22:39:01) 5
Niezwykle dokładna ocena sytuacji, nawet w pytaniach o osoby trzecie, w moim przypadku, o mojego brata. Pani Ayla natychmiast znalazła źródło problemu. Na spełnienie się wróżby dotyczącej przyszłości trzeba będzie poczekać 3-4 miesiące, ale po tak dokładnej ocenie teraźniejszości, jestem dużo bardziej spokojna o przyszłość mojego brata. Z całego serca polecam Panią Aylę. Naprawdę warto.
(2019-05-28 21:54:01) 5
Pani Ayla jest cudowna, wspaniała. Nie tylko z niesamowitą precyzją definiuje problem, ale przede wszystkim nie narzuca swoich przekonań. Widząc problem emocjonalny po stronie partnera, nie przekreśla relacji, nie "podpowiada" by brać nogi za pas i uciekać.Rozumie, że każdy ma swoją wolną wolę. Rozumie, że serce nie sługa, więc trafnie podpowiada co zrobić by wspólna przyszłość z partnerem nie była pisana kosztem mojego szczęścia. Po rozmowie z Panią Aylą czuję, że los nie jest mi z góry pisany i że jestem skazana na niepowodzenie. Jestem świadoma obecnej sytuacji, możliwej przyszłości i wiem, że to co się dalej wydarzy leży tylko i wyłącznie w moich rękach. Dziękuję i serdecznie polecam!
(2019-05-28 21:29:01) 5
Pani Ayla to jedna z najlepszych doradców jakich kiedykolwiek poznałam, a korzystam z porad różnych osób już od kilku lat. Sama mam bardzo dobrą intuicję, miewam sny prorocze, więc szybko potrafię wyczuć, czy ktoś potrafi się ze mną zsynchronizować czy też nie. Pani Ayla idealnie, bez żadnego wstępu i wyjaśnienia problemu (wręcz sama poprosiła, by nic nie mówić), tylko na podstawie imion i dat urodzenia, bardzo trafnie opisała panującą między mną a moim partnerem sytuację. Znakomicie oddała charakter partnera oraz kierunek w jakim rozwijać się będzie nasza relacja. Potwierdziła tym samym moje intuicyjne odczucia co do drugiej osoby. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności Pani Ayli i na pewno będę do niej wracać. Przerobiłam już większość wróżek i wróżów dostępnych na różnych portalach, korzystałam z ich porad od lat i mało kto potrafił być tak dokładny bez żadnych dodatkowych wskazówek. Mało tego, w ostatnim czasie, czułam się bardzo przybita, ponieważ słyszałam od innych wróżek, że to ja jestem obłąkana i powinnam się kajać przed partnerem błagając o powrót. Pani Ayla trafnie zauważyła, że to jednak partner ma problemy emocjonalne i wymaga terapii wskazując na sytuacje i szczegóły z naszego życia, o których przecież nie mogła wiedzieć, ponieważ nic ode mnie nie chciała wiedzieć. Oniemiałam. Piątka to ocena niezwykle ograniczająca. Pani Ayla to Ziemski Anioł. Dziękuję z całego serca!
(2019-04-23 12:45:39) 5
wspaniała wróżka jak w bajkach co są a na prawdę istnieje

Grafik:

Poniedziałek:
----------------
Wtorek:
10:00-12:00 i 19:00-23:00
Środa:
10:00-12:00 i 19:00-23:00
Czwartek:
10:00-12:00 i 19:00-23:00
Piątek:
10:00-12:00 i 19:00-23:00
Sobota:
10:00 - 12:00
Niedziela:
wieczór wróżb 19:00 - 23:00

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Ayla

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.