Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3957 Tarocistka Agnelya 2017-07-13 5

Magiczne zaklęcia

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Każdy z nas chociaż raz w życiu słyszał o czarnej magii -magii, która może nam zaszkodzić i nas zniszczyć w dosłownym słowa znaczeniu. Czarna magia to synonim magii w ogóle, ale pamiętajmy, że jest też magia biała czyli ta co nie jest formą podporządkowania i nie żąda akceptacji.


W czarnej magii zaklęcia stosujemy nieczyste, często kieruje nami zemsta, złośliwość i nagięcie sytuacji do swoich pragnień i potrzeb. Pamiętaj to co rzucasz w złej wierze wraca do Ciebie zwielokrotnione.
Czary białej magii stosujemy by pomóc potrzebującym uzdrowić ich życie osobiste, uczuciowe, zawodowe. Czary nie działają by zmanipulować jakąś osobę czy zagiąć ją do naszej woli. Miłość jest i to widać, albo jej nie ma i godzimy się z faktem, że nie z każdym nam po drodze, nie każdy nas kocha. Zaklęcia białej magii nie koniecznie dadzą to czego oczekujesz, bo działają przy pomocy m. in energii istot wyższych, anielskich a te wiedzą co jest dla nas najlepsze. Jeśli miłość, która czujesz do kogoś nie jest szczera i ta osoba też nie darzy Cię uczuciem lub mylicie to z fascynacją i zauroczeniem zaklęcia białej magii nie zadziałają. Co wtedy? Można oczyścić energetykę waszą tak by wasze serce stało się wolne i otwarte na prawdziwą miłość.
Czasami doświadczamy problemów w związku lub ten stoi w jednym punkcie, jeśli uznamy, że wyczerpaliśmy wszelkie sposoby naprawy związku można sięgnąć po białą magię bo ta czarna jest niebezpieczna i nieprzewidywalna nawet, jeśli jej używasz z najlepszymi intencjami jej skutki mogą być dla Ciebie niszczące.
Nie rzucaj zatem sama zaklęć.

Kup nowe woskowe świece, igłę krawiecką, olejek o zapachu taki jaki lubisz, skorzystaj z wróżby online, wyślij do mnie w zapytaniu E-mail czego potrzebujesz, jaką sytuację chcesz naprawić, jeśli uznam że mogę Ci pomóc otrzymasz wiadomość zwrotną.
Jeśli jesteś sam /a i chcesz przyciągnąć miłość zrób amulet szczęścia:
Z czerwonego papieru wytnij serce naklej z jednej strony na nim kamyki z różowego kwarcu tak by tworzyły runę Gebo, to taki duży X i napisz INDYWIDUALNE TYLKO DLA CIEBIE STWORZONE zaklęcie podam Ci w SMS a z drugiej strony napisz swoje imię i datę urodzenia. Serce spryskaj ulubionymi perfumami (możesz za foliować by się nie zniszczyło) i noś przy sobie, każdego ranka biorąc go do ręki wizualizuj to czego pragniesz aż do momentu urzeczywistnienia Twojego marzenia.
Z mocą anielskich pozdrowień


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 3957
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.