Pomocnik
Sugestia

1924 Kirke Gaja 2017-06-30 6

Miłosny Archanioł Haniel

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Archanioł Haniel, to energia miłości. Archanioł ten posiada ogromną moc, która skutecznie rozpala w ludziach gorącą miłość. To miłość do innych jak i do samego siebie. Miłość uniwersalna.


Energia ta pozwala na otworzenie bardzo ważnego centrum energetycznego w człowieku - jest to czakram serca. To centrum, po otwarciu przez Haniela, powoduje, że człowiek może w pełni doświadczyć miłości, może być generatorem, który nieustannie wytwarza moc uczuć. Pozwala to odnaleźć ludziom poczucie wartości, godności, spełnienia na każdym polu. Siła i moc Haniela emanuje z Oceanu Miłości, którą on transformuje i wysyła do ludzi, do wszystkich żywych istot na Ziemi. Energia ta przyjmuje postać złotego, mieniącego się, jaskrawego światła. To niezniszczalna i potężna energia. Dlatego też, Haniel ukazywany jest jako postać w złotej poświacie z pięknymi złotymi skrzydłami. Energia ta posiada moc twórczą miłości, czyli jest w stanie zmaterializować nasze pragnienia, ale tylko te wynikające z głębokiej potrzeby serca a nie z chęci zaspokojenia swych egoistycznych planów. O tym należy pamiętać prosząc o pomoc Haniela w kwestii uczuć. Pomoże on parom, które mają kryzys w związku, pomoże osobom samotnym szukającym uczucia drugiej osoby. Ważną informacją też jest, że energia Haniela, może wspomóc osoby, który utraciły uczucie, wiarę w miłość czy też partnera i starają się o powrót bliskiej osoby. To jest możliwe dzięki Niemu. To energia pięknie wpływająca na mężczyznę i kobietę, na ich miłość, ale i też na tą fizyczną. Scala kobietę i mężczyznę w pełnię doznań, emocji, uczuć. Dlatego też swego czasu był uznawany za Amora, Erosa. Podczas kontaktu z Hanielem zachęcam do stosowania tej afirmacji: " Hanielu, jestem gotów aby moje serce przepełniło się wdzięcznością i nieskończoną dobrocią. Jestem gotów pokochać sienie i iść za głosem serca".


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1924
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.