Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

ARTYKUŁ

3396 "Dobra Wróżka" Krystyna 2009-02-26 24

Próżny kurs księżyca

Dziedziny:
 
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich.
Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontkatu z Ekspertem
teraz niedostępny

Wpływu Księżyca na nasze życie chyba nikomu nie trzeba udowadniać. Rządzi on przypływami i odpływami morza, wpływa na cykle biologiczne człowieka.

 

Jednak Księżyc to też niewyczerpana inspiracja dla ludzi obdarzonych fantazją. Był zwiastunem nadchodzących nieszczęść, gdy oblicze jego przybierało barwę purpury. Plamy na jego powierzchni dla jednych były obrazem ludzkiej twarzy dla innych śladami walk z potworami. Księżyc był również miejscem, gdzie mieściła się legendarna kraina Lambus, w której przechowywano wszystko co zostało zmarnowane na Ziemi. Jeszcze dziś można odnaleźć w tej krainie utracony czas, roztrwonione zasoby, niedotrzymane obietnice, nie wysłuchane prośby, nieukojone łzy, nieudolne próby, nie zrealizowane marzenia czy daremne oczekiwania. Opiekunką Księżyca jest bogini Diana. Sama będąc piękną kobietą, pełną wdzięku, doskonale rozumie potrzeby kobiet do smukłej sylwetki i niskiej wagi. Dlatego pewnie człowiek ważący na Ziemi 60 kilogramów, na planecie, którą rządzi Diana waży tylko dziesięć.

 

Jednak ten „odprysk ziemi” jak nazywał go radziecki astronom Warwarow nie zawsze jest dla nas przychylny. Takie nieprzychylne działanie może trwać od kilku minut do kilkunastu godzin. Najprościej tłumacząc, Księżyc wędruje przez Zodiak od znaku Barana aż do Ryb, są jednak momenty w jego biegu, gdy nie znajduje się on w żadnym znaku Zodiaku, gdyż jeden opuścił a w drugi jeszcze nie wkroczył. Taki stan nazywamy próżnym kursem księżyca.

 

Jest udowodnione, że wszystko co rozpoczynamy w takim momencie od razu jest skazane na niepowodzenie.

 

- Dobrze byłoby więc poradzić się astrologa przy planowaniu daty i godziny ślubu, by od razu nie skazywać swego małżeństwa na niepowodzenie.

 

- Osoby, które same decydują o dniu i godzinie swej podróży w miarę możliwości niech dostosują jej czas tak, by uniknąć próżnego kursu Księżyca. Na pewno zmniejszą ryzyko pomyłek, spóźnień czy nawet straty bagażu.

 

- Szczególnie jest też to ważny okres dla firm. Zakładane podczas próżnego kursu Księżyca walczyć będą z nieżyczliwymi urzędnikami czy papierkowymi trudnościami. Firma mogłaby tak źle prosperować, że trzeba byłoby zmieniać jej profil lub działalność rozpoczynać jeszcze raz, co wiązałoby się z dodatkowymi wydatkami i stratą czasu.

 

- Nie jest to też dobry czas na zawieranie wszelkiego rodzaju kontraktów, nie będą one korzystne mimo wysiłków i pracy włożonej w ich realizację. Ma się wtedy wrażenie, że jakieś chochliki stają na drodze, zabierając dokumenty, pliki z komputera, czy wplatając w tekst błędy merytoryczne.

 

- Zlecenia przyjmowane w tym czasie spowodują więcej zmartwień niż pożytku.

 

- Nie warto na ten czas planować żadnych ważnych prac, gdyż zniechęcenie lub złe samopoczucie może im przeszkodzić. Lepiej wtedy wstrzymać się z podejmowaniem decyzji.

 

- Nie umawiać się w godzinach próżnego kursu Księżyca na rozmowę o pracę.

 

- Nie jest to dobry czas na pierwsza randkę.

 

- Nie godzić się na spotkanie z urzędnikami, jeżeli będą zależały od ich decyzji nasze sprawy, a już szczególnie z urzędami skarbowymi.

 

- Nie rozpoczynać nowej pracy. Nie rozsyłać CV.

 

- Nie zakładać konta bankowego, będzie stale puste.

 

- Nie robić ważnych dla nas zakupów.

 

Oczywiście nie oznacza, że niczego nie możemy wtedy robić, owszem jest to okres czasu sprzyjający pewnym zajęciom.

 

- Jest to doskonały czas na prządki, zabawę z dziećmi, rozmowę z dziadkami, rodzicami, zajęcie się pupilem.

 

- Czas na odprężającą kąpiel przy blasku świec, chwilę relaksacyjnej muzyki, dobrą książkę, wszystko, co da odprężenie lub będzie służyło rozwojowi duchowemu.

 

- Można wtedy spróbować pogodzić się z osobami, z którymi mamy wspólne żale. Wyciągnąć rękę do zgody. Porozmawiać z partnerem, spróbować znaleźć kompromis.

 

- Osoby, które mogą sobie na to pozwolić, niech zorganizują „pół godzinki dla słoninki”, czyli drzemkę.

 

- Doskonały czas na wszelkie planowania, snucie marzeń, odpisywanie ma listy, e-maile, smsy.

 

- Zrobić sobie przerwę przy kawce na ploteczki.

 

- Można wszystko naprawiać, byle nie tworzyć nowego.

 

- Sprzyja wszystkiemu co chcemy zakończyć nagle.

 

Dni i godziny próżnego kursu Księżyca w miesiącu marcu.

 

2 marca, poniedziałek, od godziny 23.43 do 9.00 rano 3 marca, wtorek.

Dla większości ludzi godziny nocne próżnego kursu Księżyca będą niezauważalne. Po prostu warto do 9 rano 3 marca zachować wzmożony spokój, ostrożność przy podróżowaniu, przemieszczaniu się. Wszelkie ważne sprawy załatwiać po godzinie 9.00

 

5 marca, czwartek, od godziny 3.11 do godziny 12.08

Poza wszystkimi ostrzeżeniami jakie niesie próżny kurs Księżyca, nie działać zbyt emocjonalnie, wystrzegać się oszustów. Oddać się wszelkim zajęciom artystycznym.

 

7 marca, sobota, od godziny 1.30 do godziny 14.25

Życzę wszystkim wolnej soboty, a ci co będą taką mieć niech leniuchują, a co bardziej pracowici niech sprzątają, wyjdą z psem na spacer, wyczyszczą akwarium.

 

9 marca, poniedziałek, od godziny 8.27 do godziny 16.35

Nie załatwiać żadnych ważnych spraw. Od takich dni pewnie powstało powiedzonko „szewski poniedziałek” i film „Nie lubię poniedziałku”.

 

11 marca, środa, od godziny 6.49 do godziny 13.36

Wystrzegać się wszelkich nowych znajomości, no i oczywiście uwzględniać wszelkie ostrzeżenia związane z próżnym kursem Księżyca.

 

13 marca, piątek, od godziny 23,40 do godziny 1.24, 14 marca, sobota.

Nareszcie bezpieczny próżny kurs Księżyca.

 

16 marca, poniedziałek, od godziny 1.44 do godziny 10.23

Na szczęście nie dużo godzin rannych będzie nim naznaczonych.

 

18 marca, środa, od godziny 18.48 do godziny 22.20

Niezbyt sprzyjający wieczór na niwie towarzyskiej.

 

20 marca, piątek, od godziny 21.06 do godziny 11.08 21 marca, sobota.

Zadbać o miły weekend, bez organizowania ważnych spraw do południa.

 

23 marca, poniedziałek, od godziny 13.10 do godziny 19.34

Tego dnia nie zostawiać ważnych spraw na godziny popołudniowe, szczególnie dbać również wtedy o zdrowie.

 

25 marca, środa, od godziny 17.54 do godziny 20.56

 

28 marca, sobota, od godziny 3.18 do godziny 11.10

 

30 marca, poniedziałek, od godziny 8.02 do godziny 15.37

 

 

Oczywiście, nie są to jedyne aspekty astrologiczne, które wpływają na horoskop, ale mimo wszystko znajomość godzin trwania próżnego kursu Księżyca może pomóc uchronić się przed pewnymi niepowodzeniami życiowymi. Czego wszystkim Państwu życzę.

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
"Dobra Wróżka" Krystyna
"Dobra Wróżka" Krystyna
"Dobra Wróżka" Krystyna, odwiedzin: 3396
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.