Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

4394 Tarocistka Agnelya 2017-06-07 6

Symbole, znaki i amulety szczęścia

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Wielu z Was szuka czterolistnej koniczynki, albo łapie się za guzik widząc kominiarza, pod progiem kładzie podkowę na szczęście, czy na biurku stawia żabę pilnując by była zwrócona pyszczkiem nie ogonem do pokoju.


I koniecznie trzymała grosik.Żaby nie tylko przyciągają miłość, bogactwo, ale i symbolizują inspirację płodność, chronią domostwo.

A jak jest z Tobą ?

Różne kultury na świecie mają różne symbole, znaki i amulety szczęścia.
Popularnym jest żółw chroniący przed czarną magią, wspomniana koniczynka koniecznie czterolistna przynosi szczęście. Wg legendy Ewa kiedy opuszczała Eden zabrała ze sobą właśnie czterolistną koniczynkę.

Podkowa zawieszona nad drzwiami czy położona pod progiem chroni domostwo przed biedą również Biedronki uważane są za zwiastun bogactwa i szczęścia a ilość kropek na nich to liczba  miesięcy opływających w szczęście  przed nami.

Kiedy Biedronka "wyląduje " na naszym ramieniu czy dłoni to znak, że zabiera nasze dolegliwości ciała. Zabijanie Biedronki przynosi pecha. Pamiętaj o tym.
Delfiny również są uważane za przynoszące szczęście w wielu kulturach także w Egipcie, Rzymie zarówno chrześcijanie jak i inne ludy delfina uważają za podlegającego ochronie, tworzą jego wizerunki złote i srebrne wisiorki delfinka przynoszą szczęście zwłaszcza starającym się o potomstwo.


Figurki słonia ustawione zgodnie z zasadami Feng Shui dają długowieczność, wsparcie w nauce zwłaszcza na egzaminach, to także świetny talizman dla chcących wyjść z samotności. Noszony na szyj „podkręca’ naszą energetykę i wzmacnia intuicje podobnie jak  kryształ górski czy bursztyn.


Zobaczysz grosz podnieś go a cały dzień będziesz miał szczęście.

Niektórzy twierdzą, że jak moneta skierowana w dół to najlepiej jej nie podnosić, inni, że szczęście jest podwojone jak podniesiesz i schowasz ją do lewej kieszeni, jedno jest pewne najwięcej szczęścia daje znaleziona moneta wybita w roku przestępnym.
Kolejną ikoną symbolizującą szczęście jest posążek buddy stojący na kominku, ale należy pamiętać by pocierać palcem wskazującym jego brzuszek.

Najbardziej popularnym w naszej kulturze  symbolem jest Pierścień Atlantów, który chroni domowników oraz cały dom, jednocześnie działa wspaniałe  jako odpromiennik szkodliwego promieniowania. Pierścień Atlantów tworzy wokół naszego ciała energetyczną tarczę ochronna, a osoby noszące go czują się świetnie, są żywiołowe i biznes i życie uczuciowe im się układa. 

Chcesz poznać swój osobisty talizman pisz w SMS –e swoje imię datę urodzenia i dziedzinę jaką chcesz wspomóc. Zapraszam na wróżby.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 4394
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.