Pomocnik
Sugestia

1819 Kirke Gaja 2017-05-22 7

Archanioł Raziel

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Archanioł Raziel oznacza „Tajemnicę Boga”. Uważa się, że stoi on bardzo blisko samego Boga i słyszy każdą boską rozmowę. W związku z tym często jest pierwszym, który dowiaduje się o tajemnicach i sekretach świata.


Spisał owe tajemnice i sekrety w postaci dokumentu. Informacje te zostały przekazane Adamowi. Owy dokument ostatecznie został przekazany do rąk Enocha i Samuela. To Archanioł, który również objawił ludziom tajemnicę pisma Aniołów. Energia tego Archanioła jest idealną wibracją kiedy chcemy zrozumieć, poszerzyć ezoteryczne informacje. Dotyczyć to może wiedzy tajemnej, snów, odczuć, wizji. Idealnie wspomaga tych, którzy interesują się i zajmują alchemią. Archanioł Raziel niesie niezwykłą mądrość i stabilność. To energia, która bierze swój początek, moc z Serca Słońca i poprzez to kieruje Boską Miłość na ziemski poziom wibracji. Jest to Archanioł, który bardzo mocno wspomaga nas w pracy z czakrą ósmą, splotu słonecznego oraz podstawy. Praca z nim pozwala poczuć spójność ze Źródłem, pomaga rozbudzić Boską Świadomość czyli naszą prawdziwą naturę, nasze wnętrze. To bardzo metafizyczna energia. Należy pamiętać,że reprezentuje myśli Boga, ale nie objawia wszystkich. Ukazane są te, które aktualnie posłużyć nam mogą do rozwoju na tu i teraz. Informacje te będą stopniowo ujawniane przez Raziela, w odpowiednim momencie i porze tak by nie przyśpieszać zdarzeń. Człowiek mógłby być również nieprzygotowany do odbioru niektórych informacji. Przesłanie od Raziela brzmi „Niosę dla Ciebie ezoteryczne informacje w postaci symbolu i pomagam Ci je zrozumieć jako spirytualną prawdę”.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1819
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.