Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

4910 Tarocistka Agnelya 2017-05-10 8

Magia i czary, rytuały

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Wiele osób nie potrafi się oprzeć by chodź jeden raz w życiu nie wypróbować magii. A jak jest z Tobą?


Czy magia jest prosta i łatwa do wykonania?

 Magię w życiu codziennym stosujemy świadomie i nieświadomie na różne sposoby i w wielu sytuacjach. Choćby codzienny rytuał sprzątania domu, robienia makijażu, gotowania itd. to też jest magia. Wielu z nas idzie o krok dalej i pali świece intencyjne lub kadzidła oczyszczające i energetycznie ładujące naszą przestrzeń.

 Używamy także magicznych formułek i wizualizacji

Możesz również użyć magii świecy wraz z pozytywnymi afirmacja mi. W tym celu poświęć trochę czasu dla siebie wieczorem podczas przybywającego Księżyca, przyciemnij lub zgaś światła i usiądź przed zapaloną świecą przez 10 do 15 minut. Wizualizuj to, co chcesz by zaistniało w Twoim życiu. Medytując poczuj że to, czego pragniesz, jest już Twoje.

 

Czary na pieniądze
1. Na kartce napisz kwotę, którą chcesz mieć i przyklei kartkę do lustra. Za każdym razem, gdy patrzysz na nią, powiedz: Ja (imię) czuję, jak pieniądze przychodzą do mnie z łatwością i przyjemnością. Cały czas Bóg otwiera mnie na wielkie bogactwa, wypełniając tym samym moje życie szczęściem i dostatkiem.

2. Napisz na zielonej świecy, ile chcesz zarabiać. Umieść ją na małym talerzu i układaj wokół niej monety ma być ich 8 posyp je ziołami: bazylia,cynamon,gałka muszkatołowa,goździki(przyprawa),jaśmin,paczula,mirt,werbena a następnie zapal świecę i wypal ją do końca. Zioła możesz spalić i okadzić nimi mieszkanie, możesz włożyć do samodzielnie uszytego woreczka w kolorze złotym i nosić jako talizman lub włożyć pod materac łóżka a nawet użyć jako mieszanki do kąpieli. Monety schowaj aż do czasu spełnienia.


By uwolnić się od trosk

Niektórzy mają problem od oderwania myśli od przeszłości i cieszenia się życiem tu i teraz. Pomocny im będzie taki czar:

Umieść  w rogach pokoju 4 gałązki brzozowe lub sosnowe, kamień opal, kryształki soli morskiej. Zapal fioletowa świecę. Z wizualizuj swój problem, weź go do ręki. Następnie wirtualnie paląc w płomieniu świecy powiedz: Ogień świecy uwalnia mnie od trosk  i kłopotów, on spala moje problemy (nazwij je) dziękuje, że od teraz mogę żyć wolna od trosk.


By znaleźć wymarzoną prace

Napisz ogłoszenie jakiej pracy oczekujesz. Złotą i zieloną świece natrzyj olejkiem cynamonowym lub migdałowym. Zapal świece podając im swoją intencje. Przez 8 dni pal je przez około 15 min wizualizując swój sukces. Nie zdmuchuj świec bo rozwiejesz intencje, zgaś je mokrymi palcami lub specjalnym kapturkiem do kupienia w sklepach ezoterycznych.


Pamiętajmy by czarów nie wykonywać przeciwko czyjejś woli.

Lepiej jest robić zaklęcia miłosne, aby przynieść nową miłość, która sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, zamiast robić to na kogoś, kto nie chce być z Tobą. Te zaklęcia mają na celu wzmocnienie osoby  i przyciągnięcie do niej szczęścia i mam nadzieję, że pomogą tym, którzy mają szczere intencje.

 

UWAGA: Uprzedzam, że nie są to rytuały opisane w całości, a tylko po części, by mieć dostęp do pełnej treści pisz do mnie emaila do wyceny.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 4910
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.