Pomocnik
Sugestia

1722 Kirke Gaja 2017-03-10 5

Archanioł Azrael

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Archanioł Azrael oznacza „Ten, któremu pomaga Bóg”. Energia tego Archanioła często bywa nazywana Aniołem Śmierci.


To energia, która pojawia się wychodząc na spotkanie ludziom podczas fizycznego przejścia, w chwili śmierci. Eskortuje on Duszę na drugą stronę. Natomiast po tej drugiej stronie, Archanioł Azrael pomaga duszom, które właśnie tam przeszły poczuć się bezpiecznie, spokojnie. Daje im poczucie, że są kochane. Energia ta ma też inną funkcję, opiekuje się ludźmi, którzy zostali na Ziemi opłakując bliskich. Napełnia ich serce radością i światłem z boskiego źródła. Bardzo skutecznie  oczyszcza czakram serca ze smutku, żalu, tęsknoty. Rozświetla go. Powoduje, że napełnia się czakram serca, czystą energią radości, ukojenia i zrozumienia. Wielokrotnie uczy o tym, że cieszenie się swoim życiem, tu i teraz jest jedną z podstawowych zasad świadomego istnienia. Energia tego Archanioła wiąże się z kolorem granatowym czy też fioletowym. To wibracja koloru związana z wysoką świadomością a szczególnie z silnym oczyszczaniem na tle fizycznym i duchowym. Często też jest przedstawiany w tej kolorystyce i też tak go można ujrzeć w czasie medytacji, wizualizacji. Dlatego zaleca się by używać tej kolorystyki podczas kontakt z Archaniołem  Azraelem. Niekiedy przedstawiany jest z księgą, w której wciąż coś zapisuje. To księga życia, w której wciąż skreśla to co zapisał, opisuje narodziny człowieka a w chwili śmierci jego wykreśla wszelkie informacje o nim. To bardzo silna i skuteczna w działaniu energia. Warto korzystać z jej siły i mocy w trudnych chwilach, kiedy tracimy kogoś bądź nie możemy się pogodzić z odejściem drugiej osoby.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1722
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.