Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1765 Tarocistka Agnelya 2017-02-22 6

Pokochaj siebie

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Czasami spotykamy kogoś wyjątkowego. Przyciąga nas tej osoby ton głosu, sposób ubierania się czy zapach skóry.


Potocznie mówi się, że zaiskrzyło. Osoba wydaje się nam bardzo bliska i czujemy się tak, jakbyśmy znali ją wcześniej, prawdopodobnie z poprzedniego życia,  zwłaszcza jeśli wierzymy w reinkarnację. Czujemy głód towarzyski wobec tej osoby, chcemy spotykać się często i bywać w jej towarzystwie, ale ta znajomość nie idzie w przez nas wymarzonym kierunku. Martwimy się, złościmy, popadamy w skrajne emocje bo jedynym pragnieniem jest być  z tą osobą, każde jej /jego zainteresowanie, uśmiech czy chodźmy zwroty grzecznościowe, nawet przepuszczenie nas w drzwiach windy odbieramy jako zainteresowanie tworzeniem z nami związku. Zadajecie sobie, mi jako wróżce pytanie "Jak on mnie odbiera, kiedy bardziej się zainteresuje, naprawdę nie będę z nim w związku a dlaczego on mnie nie chce".... te i tym podobne standardowe pytania i nietrafiające moje do was argumenty.
Bo wielu z was czytających ten artykuł dotyczy ta sytuacja, nie rzadko czujecie się jak w pułapce, nie mogąc się ruszyć do przodu.
Karmiczne relacje przybierają różne cechy, czasem bardzo toksyczne. Jeśli w Twojej relacji jest jedna z opisanej niżej sytuacji:

* Uzależnienie od seksu, narkotyków, picia
* Nie chce z Tobą tworzyć rodziny

* Ty pragniesz dziecka On/Ona nie ale się nie  zabezpiecza
* Ograniczenie finansowe czy inne -zawsze biorąc od Ciebie
* Oszukiwanie, kłamstwa, zazdrość, gniew
* Osoba nie chce z Tobą relacji, ale też nie powie "odchodzę "
* Dzwoni kiedy ma interes
to dla Ciebie ostrzeżenie by zostawić taką znajomość dla własnego dobra. Brnięcie w to dalej może prowadzić do depresji, samotności, często osoby mają próby czy myśli samobójcze i już wtedy konieczne jest leczenie psychiatryczne co zawsze rzutuje na trudności ze znalezieniem pracy i utrzymaniem stanowiska. Pracodawca określa nas jako nieudolnych i nie rokujących na przyszłość, kolokwialnie mówiąc nie przynoszących zysku.
Nie ma łatwego wyjścia z takiej relacji.
Trzeba uwolnić się od niej, przeciąć  przeszłość by zacząć od nowa.
Mimo wszystko pamiętajmy, ta osoba miała tak dużo od was czasu, żeby podjąć decyzje. Teraz wy musicie zadbać o siebie o swoją przyszłość. Wszyscy mamy różne lekcje do przerobienia, jeśli uznamy, że naszej nauki koniec puszczajmy to dla swojego dobra i zdrowia emocjonalnego. Nie wierzcie, że wam się uda mimo przeszkód stworzyć coś wyjątkowego i pamiętajcie, jeśli szczerze kocha ktoś nas to znajdzie sposób i czas by zadzwonić, przyjechać, napisać, jak jesteśmy mu obojętni to wygeneruje powód nawet jak dzieli przejście przez zebrę na ulicy. Mimo, że wyjście z takiej relacji/sytuacji jest trudne (zaznaczę, że to nie musi dotyczyć tylko wymienionych przykładów i relacji damsko -męskich) wyjdźcie z nich zamknijcie drzwi bo tylko wtedy można bezpiecznie otworzyć nowe.
Jedyną osobą, która może kontrolować tą  relację to Ty! Pamiętaj, zasługujesz na miłość na szczęście i wszystko co najlepsze. Jeśli nie czujesz się na siłach by wyjść z tak trudnej dla Ciebie SYTUACJI napisz do mnie maila w usłudze rytuał chętnie rozwiąże Twój problem, razem popracujemy nad Twoim poczuciem wartości, nad tym byś pokochała siebie i poczuła szczęście, ogromne pokłady szczęścia, które wysyła do WAS wszechświat. Zamknij teraz oczy. Policz od 1 do 3. Wycisz emocje i zapytaj siebie CO DA MI SZCZĘŚCIE ? I napisz mi co widzisz, co czujesz, co pragniesz..Pamiętaj z każdej sytuacji jest wyście. 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 1765
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.