Pomocnik
Sugestia

1695 Kirke Gaja 2017-01-12 5

Anioł Chamuel

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Archanioł Chamuel, oznacza "Ten, który szuka Boga", "Ten, który ogląda Boga". To podobno energia, która dotyka naszego serca, a serce łączy się z duszą. Jest to wysoko wibracyjna energia niosąca poszerzenie pola widzenia, w każdym aspekcie życia.


Kiedy znacznie zwiększymy współpracę z Archaniołem Chamuelem, właśnie nasze spektrum odczuć, widzenia, słyszenia, zdecydowanie się zwiększy. To energia współczucia, miłosierdzia, kreatywności i wybaczania.
Archanioł ten nie jest absolutnie przekupny nigdy nie możesz się z nim targować o jego energię czy tez to co ma wykonać. Tutaj panuje zasada tylko przyjmowania od niego energii i już samodzielnego, odpowiedzialnego korzystania z niej. Tutaj każdy zostanie wysłuchany bez wyjątku. Każde pragnienie spełnione. By mieć większą świadomość, że tak się stało należy sobie zadać np. pytanie "Czy jest to dobre dla mojego rozwoju, dla rozwoju mojej duszy?". Jeśli uzyskamy pozytywną odpowiedź po przemyśleniach, znaczy to tyle, że tak.
Natomiast wszelkie działania i prośby w nieczystych zamiarach, są automatycznie rozpuszczane przez Archanioła Chamuela w energii miłości.
Bardzo dobrą afirmacją przy pracy z tym Archaniołem są słowa "Pokochaj siebie i idź za głosem swojego serca". Należy zauważyć, że jest to bardzo subtelna energia, która podczas afirmowania i medytacji może się nam ukazać jako małe dziecko i jako promienista bardzo przyjazna istota. Może też się ukazać jako wojownik, kiedy należy zawalczyć o siebie i innych. Dlatego tez można współpracować z tą energią w sprawach biznesowych, finansowych jak i rodzinnych. Natomiast głównym przewodnictwem w tych sprawach jak i tłem, intencją naszą w poprawie powinna być tylko i wyłącznie bezwarunkowa miłość.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1695
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.