Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1392 Moka 2016-11-15 13

Mars i miłość

01 Moka
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Wahadełko
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...442 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Jedna z moich portalowych koleżanek całkiem niedawno o planecie Wenus pisała. Jesienna szaruga nie przepada za samotnością, tak więc Wenus połączę z Marsem, a takie połączenie, już zdecydowanie bardziej umili tą porę roku. Zresztą mamy listopad i miesiąc Marsa, więc niech ma na urodziny.


W horoskopie urodzeniowych a już na pewno partnerskim warto sprawdzić takowe połączenie/aspekt, mówi  on o  seksualnych potrzebach, upodobaniach i preferencjach, właściciela horoskopu, choć nie tylko na bazie tych planet takowe wnioski można wyciągać.

Umiejscowienie Marsa i Wenus  w znakach zodiaku, które posiadają zwiększone potrzeby seksualne,są nastawione na erotyczne doznania czy  też wykazują zamiłowanie do gustownych klimatów, wskazują na osobę która ma zdecydowanie większy apetyt na seks, dla której seksualność odgrywa ważną rolę w życiu, która do swych  późnych lat życia seksem będzie się cieszyć (połączenie Wenus z Plutonem rokuje do setki) ale i na jego bazie, będzie dokonywać swoich ważnych życiowych wyborów. Tak   więc  do grupy tej zaliczymy Barana oraz Skorpiona (władztwo Marsa), Byka oraz Wagę (władztwo Wenus), do tej listy spokojnie dopisać również można Ryby (wywyższona Wenus) i Koziorożca (wywyższony Mars) ale i Lwa ( władztwo Słońca), który ani przyjemności ani luksusu, czy też erotycznych uniesień nie lubi sobie odmawiać.

Zdarza się że nierzadko, że dobre  umiejscowienie Wenus jeszcze nie wiele wnosi, bo łącząc się w parę z innymi planetami choćby już wcześniej wymienionym  trudnym aspektem Plutonem, czy Saturnem tworzy w tej osobie wiele blokad, hamuje  wrażliwość, usztywnia seksualnie, choć to chyba zabrzmiało nie najgorzej, ale i niepohamowaną zaborczość, czy zazdrość tudzież skrajnie różną postawę- eksperymenty z wieloma partnerami, no tak w tej grupie powinien pojawić się jeszcze Uran, który nie znosi zakazów ani żadnych łóżkowych granic.

Mars natomiast w połączeniu z Saturnem może podpowiadać, że impotencja nie jest wykluczona, lub seks jest dla tej osoby zupełnie w życiu zbędny i nieistotny, jednak kiedy dołączy do tej grupy w horoskopie  Wenus hmmm okaże się że jego właściciel to długodystansowy kochanek.

Wracając do Wenus i Marsa, warto mieć takowe harmonijne połączenia w horoskopie czy to osobistym czy partnerskim,  pozwalają one na cieszenie się życiem ale w granicach rozsądku bez zbędnego ryzyka. Gorzej jeśli w horoskopie partnerskim a właściwie w życiu tylko na tym aspekcie budowana jest przyszłość, bo szybko ona klapnie nawet mimo Saturna, który to z czasem przyniesie seksualną zimnicę i mroźny dystans.

To co moi mili,  przyjemnej jesieni wam życzę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Moka
Moka
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...035 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Moka, odwiedzin: 1392
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.