Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

3788 Amber 2016-11-04 9

Dieta w znaku zodiaku - Wodnik (20.01 - 18.02)

Amber
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Reiki
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 478 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
urlop do 2021-09-26

Zodiakalne Wodniki, których żywiołem jest powietrze, znane są ze swojej niespokojnej natury i nieszablonowego podejścia do życia. Utarte schematy, nudne zasady i narzucane odgórnie reguły są dla Was niepotrzebnym ograniczeniem.


Jak nikt inny cenicie sobie wolność, życie z wyobraźnią i samorealizację w pełnym tego słowa znaczeniu. W pracy, tak jak i w życiu, nie brak Wam pomysłów zwłaszcza, kiedy macie okazję, aby się wykazać lub wdrożyć w życie nową ideę.  Energia, ambicja, wigor i upór są Waszymi asami w rękawie, lecz życie na pełnych obrotach niestety potrafi wyczerpać nawet i Wasze siły. Wiele od siebie wymagacie i miewacie tendencją do życia na bardzo wysokich obrotach. W codziennej gonitwie za szczęściem Wodniki potrafią niemalże nie zauważać stresu i napięcia jakie im towarzyszy, co prędzej czy później może (na szczęście nie musi) odbić się na Waszym zdrowiu.

Wodniki bardzo chętnie pracują, tworzą, planują i rozmyślają wieczorową porą lub - co gorsze - nocą. Niewyspane, zabiegane i przepracowane chętnie sięgają po kawę i niezdrowe przekąski, przez co często mogą odczuwać nieprzyjemne dolegliwości natury pokarmowej. Wasza dieta powinna być bardzo zróżnicowana. Nie dla Was monotonne posiłki czy restrykcyjne diety, ponieważ - jako bardzo wrażliwy znak Zodiaku - powinniście dbać o organizm ze zdwojoną siłą. Wasze posiłki przede wszystkim powinny być bogate w białko, witaminę B, magnez, potas, kwasy omega 3 i 6, żelazo i wapń. Codziennie dbajcie o to, aby choć jeden z posiłków był ciepły, a jesienią i zimą - syty i rozgrzewający. Warzywa i owoce, które mają dla Was dobroczynne działanie: buraczki, pomidory, ziemniaki, kapusta, porzeczki, agrest, jabłka, szpinak, szparagi, rzepa i awokado. Przyprawy, które powinny stale zagościć w Twojej kuchni to: pieprz czarny, papryka ostra i słodka, imbir, kurkuma, curry, majeranek, nać pietruszki, koper i lubczyk. Zaopatrzcie swoje szafki w kaszę gryczaną, orzechy włoskie i laskowe, migdały, sok pomarańczowy i otręby pszenne. Polecane dla Was są wszelkiego rodzaju herbatki ziołowe, chude mięso czerwone, drób i ryby morskie. Unikajcie monotonii w kuchni - eksperymentujcie z wieloma produktami i urozmaicajcie swoje posiłki.

Kiedy chcesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

 

Pozdrawiam gorąco,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

urlop do 2021-09-26
Amber
Amber
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Amber, odwiedzin: 3788
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.