Pomocnik
Sugestia

1322 Kirke Gaja 2016-10-27 7

Archaniel Gabriel

Tarot Karty Cygańskie Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Archanioł Gabriel oznacza „Siłę/Moc Twórczą Boga”. Energia jego często przedstawiana jest jako świetlista postać, ubrana w szaty białe lub lekko niebieskawe.


Atrybutem jego są lilie, które trzyma w dłoni. Są one

symbolem czystości, wejścia w nowe jak i pożegnania tego co już minęło, śmierci. Daje sygnał pożegnania ze starym. Gabriel jest energią, która zwiastuje nowe wcielenie, życie. Według wierzeń, rozmawia z duszą przed narodzeniem w ciele człowieka i objaśnia jej czekające ją zadania na Ziemi. Mówi o jej talentach i możliwościach. Jest posłańcem, który przekazuje nowiny jak i wiedzę jako przesłania od Boga. Jest Archaniołem zwiastującym Maryi narodziny Jezusa. Podyktował również Mohametowi Koran, Księgę Objawienia. Dlatego też często zamiast lili posiada kałamarz i pióro. Jest emanacją energii, która wspiera w porzuceniu przeszłości, nadaje sens temu co jest teraz by rozświetlić przyszłość. Uwalnia od starych wzorców, od wszystkiego co jest brzemieniem, który nie daje „narodzić się na nowo”. Jest energią, która z łatwością pomaga w wejściu na nową drogę, dlatego warto nawiązywać z nim kontakt kiedy czujemy, że: stare musi odejść, czas na zdobycie wiedzy o tym co nam ciąży w życiu a co daje szanse rozwoju w przyszłości. Przydatną afirmacją, która ułatwia kontakt z energią Archanioła Gabriela, jest „Każdy mój nowy dzień jest nowym początkiem, każdego dnia mogę zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie”. Gabriel prowadzi każdego, kto o to poprosi, jego własną drogą rozwoju. W taki sposób pomaga dostrzec w sobie czystość oraz niewinność bez brzemienia przeszłości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Kirke Gaja
Kirke Gaja
708 788 266 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Kirke Gaja, odwiedzin: 1322
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.