Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2229 Amber 2016-10-12 12

Dieta w znaku zodiaku - Panna (24.08 - 22.09)

Amber
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Reiki
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 478 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
urlop do 2021-09-26

Osoby urodzone w znaku Panny są uważane za najbardziej systematyczne, stabilne, obowiązkowe i uporządkowane spośród wszystkich znaków zodiaku. Niepodważalną zaletą Panien jest ich analityczny i jasny umysł, który nawet w prozie dnia codziennego potrafi działać na najwyższych obrotach.


Wasze zdeterminowanie i umiejętność dostrzeżenia najmniejszych szczegółów potrafi poprowadzić Was wprost w ramiona sukcesu. Dowodem Waszych zdolności jest między innymi fakt, że to właśnie Panny zajmują pierwszą lokatę wśród laureatów naukowej Nagrody Nobla. To Waszym żywiołem jest ziemia, która stanowi fundament dla wszystkiego, co jest nam znane. Ziemia daje siłę do panowania nad wszystkim, co jest namacalne i materialne, obdarza witalnością, chęcią tworzenia i dociekliwością. Nic dziwnego, że Panny skupione na jakiejś ważnej dla nich kwestii, potrafią poświęcić się bez reszty. Panny ogólnie uznawane są za osoby pedantyczne, jednak musicie przyznać, że także Wam, w wirze codziennych obowiązków, zdarza się zapomnieć o tak ważnej kwestii jaką jest zdrowe żywienie. Owszem, posiadacie naturalną potrzebę dbania o swoją nienaganną figurę, ale często wybieracie jedynie aktywność fizyczną zamiast zbilansowanej diety. 

Osoby spod znaku Panien miewają naturalną skłonność do problemów z wątrobą, nadwrażliwości żołądka i jelit, a także alergii natury pokarmowej. Niestety nie dla Was są  tłuste i ciężkostrawne potrawy rodem z babcinej kuchni. Wasza dieta powinna być lekka, bogata w białko, błonnik i witaminy. Dobrze będą Wam służyć produkty mleczne - zwłaszcza kefiry oraz suszone owoce. Cykoria, pomidory, cebula, buraki, czosnek, seler, szpinak, por i włoszczyzna - powinny stale gościć w Waszej kuchni. Nie zapominajcie o owocach - jabłkach, śliwkach, truskawkach, melonach, agreście czy jagodach oraz zaopatrzcie się m.in. w majeranek, ziele angielskie, kurkumę, pieprz ziołowy, koper i natkę pietruszki. Ryż, kasza gryczana, przeciery pomidorowe, ryby słonowodne, drób i produkty bogate w żelazo, to produkty, które również warto mieć na stałe w szafce kuchennej.

Kiedy pragniesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

urlop do 2021-09-26
Amber
Amber
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Amber, odwiedzin: 2229
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.