Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1829 Amber 2016-09-23 7

Dieta w znaku zodiaku - Bliźnięta (23.05 - 21.06)

Amber
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Reiki
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 478 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
urlop do 2021-09-26

Z natury energiczne, pełne pasji i ciekawe otaczającego ich świata Bliźnięta potrafią zapomnieć o regularnych posiłkach, zbilansowanej diecie, a czasem również nawet o piciu wody. 


Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy ktoś poprosi Was o radę lub wsparcie, to potraficie rzucić wszystko i całym sercem zaangażujecie się w sprawę.  To właśnie Waszego oddania i pokładów energii mogą Wam pozazdrościć inne znaki Zodiaku. Schodki zaczynają się wtedy, gdy życie nie stawia wam kolejnych wyzwań lub Waszą uwagę przykuje jakieś "kanapowe zajęcie". Czasem będą to dobre filmy, innym razem interesująca książka, przy której usiądziecie wygodnie i  sięgniecie po ulubione potrawy. W Waszym menu nierzadko pojawiają się tzw. fast foody, wszelkiego rodzaju wypieki i przeróżnego rodzaju słodkości. Ciekawość nieraz Was skłoni do spróbowania nieznanej dotychczas kuchni lub własnych eksperymentów kulinarnych. Kiedy nie musicie, to gotujecie rzadko, ale gdy się już za to zabierzecie, wtedy potraficie stworzyć potrawę godną prawdziwego szefa kuchni. Wasze organizmy często jednak narzekają na brak regularnych i zdrowych posiłków. W wielu przypadkach zdarza się Wam obciążać wątrobę, jelita i żołądek, co na dłuższą metę potrafi skutkować nie tylko przykrymi dolegliwościami, lecz również dużymi wahaniami wagi.

Często mawia się, że Bliźnięta to znak, który nie ma skłonności do tycia, lecz poznaliśmy już niestety wiele wyjątków od tej utartej "reguły". Dobra wiadomość jest jednak taka, że gdy w Waszym życiu zagości sport, aktywność na świeżym powietrzu i zdrowsze odżywianie, wtedy w mgnieniu oka potraficie zaskoczyć nienaganną figurą. Szczególnie polecanymi dla Was produktami są młode, świeże warzywa m.in.: fasolka szparagowa, szpinak, pietruszka, seler i jarmuż. Owoce m.in. grapefruit, ananas, gruszka, arbuz i jabłka. Wszelkiego rodzaju kasze, ryby i owoce morza, chude mięso i produkty mleczne. Warto, abyście sięgali częściej po kefir, siemię lniane, oliwę z oliwek, i znany z dobroczynnych dla wątroby właściwości - ostropest. Zalecanymi dla Was ziołami są m.in.: majeranek, mięta, koper włoski, kminek, bazylia i tymianek. Drogie Bliźnięta, to Waszym żywiołem jest powietrze, które daje tak wiele energii do działania i pozwala przezwyciężyć największe trudności.

Kiedy chcesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

Pozdrawiam gorąco,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

urlop do 2021-09-26
Amber
Amber
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Amber, odwiedzin: 1829
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.