Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1587 Tarocistka Agnelya 2016-08-12 6

Magiczny rytuał

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Co to jest rytuał ?

Rytuał jest to obrzęd powodujący osiągnięcie jakiegoś celu. Tylko prawdziwa wiara w powodzenie i wizualizacja celu może przynieść pożądany efekt w intencji. Proste pisanie problemów na świecy w odpowiednim kolorze lub na papierze, palenie papieru i zakopanie go w ogrodzie może być również potężnym rytuałem.


Sukces zależy od naszego zaufania i szczerej intencji wysłanej w kosmos intencji nie szkodzącej nikomu innemu,ani nie działającej wbrew kogoś woli.

Rytuały są na tej ziemi od początku naszej kultury.

Istnieje wiele możliwości, jak magia może nam pomóc. Magia pomaga na przykład w celu znalezienia nowej pracy, wspiera rekonwalescencje ciała lub umysłu, pomaga zdobyć dobre życzenia i marzenia. Magia jest uniwersalną mocą, która działa w zasadzie wszędzie w ten sam sposób.

W jakim celu robimy rytuał ?

Jeśli chcesz zrealizować jakieś życzenia, przede wszystkim musisz wizualizować, wyobrażać sobie to co chcesz osiągnąć, we wszystkich szczegółach i wykorzystując wszystkie zmysły i żywioł ognia. Magiczne wypływa z wiedzy, że uprawnienia natury mają wpływ na ludzi, ich uczuć, myśli i ciała. Silna wola jest również istotna przy magicznych sztuczkach.

Każdą sytuację możesz rozwiązać za pomocą magii.Zadzwoń do mnie powiem Ci jak możesz sobie pomóc,znajdziemy wspólnie źródło problemu i jego rozwiązanie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 1587
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.