Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2782 Amber 2016-07-14 12

Dieta w znaku zodiaku - Rak (23.06 - 23.07)

Amber
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Reiki
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 478 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
urlop do 2021-09-26

Zodiakalne Raki zaskakują inne znaki swoją szlachetną, delikatną i bardzo emocjonalną naturą. Nie brak Wam pogody ducha, umiejętności wyrażania myśli i uczuć, a także bardzo dobrych manier. Potraficie zachwycać i onieśmielać innych swym atrakcyjnym wyglądem, gdy tylko tego zapragniecie.


Często poświęcacie całą swą uwagę bliskim sobie ludziom, a zwłaszcza rodzinie, którą rozpieszczacie nieraz do granic możliwości - także kulinarnie. Opiekunem Waszego znaku jest księżyc, który potrafi silnie oddziaływać na Wasz nastrój. Właśnie wieczorową porą lubicie celebrować wszelkie uroczystości, chętnie zasiadacie do stołu i wznosicie piękne toasty, a po wszystkim zdarza Wam się cierpieć z przejedzenia. Podjadanie nocną porą również nie jest Wam obce. Zwłaszcza w stresujących sytuacjach często sięgacie po coś słodkiego, słonego lub ostrego, zdecydowanie lubicie wyraziste smaki.

Niestety, tak jak każdemu z nas, przytrafiają Wam się drobne grzeszki kulinarne, które potrafią zaprocentować kłopotami natury pokarmowej. Raki, których wielką zaletą i jednocześnie wadą jest wyjątkowa emocjonalność, są dość podatne na nadciśnienie, choroby sercowe oraz choroby układu pokarmowego (w szczególności zaparcia, biegunki czy choroba wrzodowa). Waszym żywiołem jest woda, przy której tak chętnie mieszkacie lub wypoczywacie. Woda dodaje Wam siły, koi nerwy, a także doskonale wpływa na Wasze zdrowie. Wasze posiłki powinny obfitować w ryby i owoce morza, gotowane na parze warzywa i chudziutkie mięso, produkty bogate w magnez, potas i żelazo. W Waszej kuchni nie powinno zabraknąć: wody, ciemnego kakao, gorzkiej czekolady, pomidorów pod każdą postacią, orzechów włoskich, migdałów, szpinaku, arbuza, świeżo wyciskanych soków warzywnych i owocowych, buraków, grzybów, kaszy, czarnej porzeczki, lubczyku, kopru, majeranku czy pieprzu ziołowego. Kochacie swoje zwyczaje i  tradycje, być może zdrowe żywienie stanie się nową tradycją w Twoim ognisku domowym Drogi Raku?

Kiedy pragniesz coś zmienić w swoim życiu, dowiedzieć się więcej i uzyskać indywidualną poradę, to zapraszam do rozmowy. Każdy z nas jest inny - poznaj siebie i dowiedz się jakie rady kryje horoskop, numerologia, Tarot czy Karty Anielskie.

 

Pozdrawiam gorąco,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

urlop do 2021-09-26
Amber
Amber
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Amber, odwiedzin: 2782
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.