Pomocnik
Sugestia

4176 Noma 2016-05-24 17

Zaklęcie z kawy na pieniądze

Noma
POLSKI 
Sennik Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Praca Finanse
0048224 452 476 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
708 788 072 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Wstawiamy wodę do tygielka, albo małego garnuszka, odmierzoną w takiej ilosci, aby zmieściła się w naszym kubku, czy filiżance. 


Dodajemy od razu cukier, jeżeli słodzimy. Czekamy aż sie zagotuje i obserwujemy rosnący brzuszek, nie pozwalając jej wykipieć. Ściągamy z ognia, a po chwili umieszczamy znowu. I tak 3 razy, a za każdym razem mówimy.

 

Forsa, forsa przybywaj

w domu moim chętnie bywaj.

 

Następnie wlewamy do kubka i sie delektujemy roztaczając wizje napływających pieniędzy. Wiadomo, ze pieniądze nie tylko gromadzimy, ale tez wydajemy (co często bardzo boli.

I na ten ból jest sposób, a jakże.
Jeżeli lubimy smak i zapach cynamonu posypujemy nim lekko kawę, gdy juz upiliśmy pierwszy łyk i roztoczyliśmy wizję napływających zewsząd pieniędzy.

 

 Ci, którzy nie lubią kawy z cynamonem, zostawiają w tygielku trochę kawy
 i od razu wsypują do tego cynamon. Po wypiciu łyka z kubka, zajmujemy sie chwilę tygielkiem mówiąc

 

Pieniążki moje z radością wydaję

a one zawsze 
ośmiokrotnie pomnożone do mnie wracają.

 

Poruszamy nim energicznie tak, aby zapach cynamonu dobrze sie rozszedł. 

Czary zrobione, teraz możemy spokojnie czekać, aż sie wypełnią i najpierw portfele, a potem i konta  zaczną pękać w szwach.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Noma
Noma
708 788 072 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Noma, odwiedzin: 4176
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.