Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3133 Wróżka Hanna 2016-04-22 29

Nagietek

Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 475 3.89 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 054 4.92 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Nagietek podchodzi z okolic morza śródziemnego. Jest to roślina o dość drobnej budowie, pomarańczowych płatkach.


Charakteryzuje ją intensywna barwa oraz zapach. Rośnie do kilkudziesięciu centymetrów, posiada wyprostowana „budowę”. To roślina lecznicza, ale nie tylko. Przede wszystkim jest rośliną ozdobną, mile widzianą na ogródkach.

 

Zastosowanie/ciekawostki: Posiada liczne zastosowania, nie tylko lecznicze… Znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również kosmetyce. Napar z nagietka jest nie tylko smaczny – co jest jednak dość indywidualne – ale również zdrowy. Można śmiało napisać, że działanie tej rośliny jest nie tylko bardzo pozytywne pod kątem właśnie zdrowia, co też można odnaleźć multum innych zastosowań … Na pewno jednym z głównych jest pozytywny wpływ na urodę, samopoczucie.

Nagietek posiada wiele witaminy C oraz B. Znajduje zastosowanie przy problemach nowotworowych, trawiennych, chorobach kobiecych. Napar zudziałem nagietka ma miodowo-pomarańczową barwę, a regularne picie poprawia nie tylko stan cery, ale również ogólny stan zdrowia. Tak jak przy każdym ziele – warto sprawdzić, czy nie spowoduje uczulenia. Stąd, warto jest zastosować wpierw tylko krótką kurację, i oceniać jej efekty.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...054 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 3133
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.