Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

3358 Wróżka Hanna 2016-04-22 29

Nagietek

Promocja
Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia, Partnerstwo, Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.89 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Nagietek podchodzi z okolic morza śródziemnego. Jest to roślina o dość drobnej budowie, pomarańczowych płatkach.


Charakteryzuje ją intensywna barwa oraz zapach. Rośnie do kilkudziesięciu centymetrów, posiada wyprostowana „budowę”. To roślina lecznicza, ale nie tylko. Przede wszystkim jest rośliną ozdobną, mile widzianą na ogródkach.

 

Zastosowanie/ciekawostki: Posiada liczne zastosowania, nie tylko lecznicze… Znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również kosmetyce. Napar z nagietka jest nie tylko smaczny – co jest jednak dość indywidualne – ale również zdrowy. Można śmiało napisać, że działanie tej rośliny jest nie tylko bardzo pozytywne pod kątem właśnie zdrowia, co też można odnaleźć multum innych zastosowań … Na pewno jednym z głównych jest pozytywny wpływ na urodę, samopoczucie.

Nagietek posiada wiele witaminy C oraz B. Znajduje zastosowanie przy problemach nowotworowych, trawiennych, chorobach kobiecych. Napar zudziałem nagietka ma miodowo-pomarańczową barwę, a regularne picie poprawia nie tylko stan cery, ale również ogólny stan zdrowia. Tak jak przy każdym ziele – warto sprawdzić, czy nie spowoduje uczulenia. Stąd, warto jest zastosować wpierw tylko krótką kurację, i oceniać jej efekty.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 3358
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.