Pomocnik
Sugestia
3305 Wróżka Hanna 2016-04-22 29

Nagietek

Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.89 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Nagietek podchodzi z okolic morza śródziemnego. Jest to roślina o dość drobnej budowie, pomarańczowych płatkach.


Charakteryzuje ją intensywna barwa oraz zapach. Rośnie do kilkudziesięciu centymetrów, posiada wyprostowana „budowę”. To roślina lecznicza, ale nie tylko. Przede wszystkim jest rośliną ozdobną, mile widzianą na ogródkach.

 

Zastosowanie/ciekawostki: Posiada liczne zastosowania, nie tylko lecznicze… Znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie, ale również kosmetyce. Napar z nagietka jest nie tylko smaczny – co jest jednak dość indywidualne – ale również zdrowy. Można śmiało napisać, że działanie tej rośliny jest nie tylko bardzo pozytywne pod kątem właśnie zdrowia, co też można odnaleźć multum innych zastosowań … Na pewno jednym z głównych jest pozytywny wpływ na urodę, samopoczucie.

Nagietek posiada wiele witaminy C oraz B. Znajduje zastosowanie przy problemach nowotworowych, trawiennych, chorobach kobiecych. Napar zudziałem nagietka ma miodowo-pomarańczową barwę, a regularne picie poprawia nie tylko stan cery, ale również ogólny stan zdrowia. Tak jak przy każdym ziele – warto sprawdzić, czy nie spowoduje uczulenia. Stąd, warto jest zastosować wpierw tylko krótką kurację, i oceniać jej efekty.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 3305
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.