Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1626 Amber 2016-04-21 20

Reiki

Amber
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Reiki
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 478 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
urlop do 2021-09-26

Reiki jest przede wszystkim sztuką uzdrawiania innych własną energią życiową. Polega głównie na przekazaniu dobrej energii do miejsc (czakr), w których występują braki lub blokady energetyczne.  


Nazwa Reiki, wywodząca się z Japonii, powstała z połączenia dwóch słów Rei i Ki, które mają dla Nas bardzo głębokie tłumaczenie. Rei oznacza „duszę”, „ducha”, „wyższą energię”, „boskie prawo”, natomiast Ki możemy odczytać w słowach „energia”, „umysł”, „nastrój”, „duch”. Złożoność japońskich znaczeń słowa „Reiki” doskonale odzwierciedla jego bogactwo i szerokie zastosowanie w leczeniu i poprawie jakości naszego życia. W wolnym przekładzie reiki możemy określić, więc jako „duchowo kierowaną energię życiową” lub jako „uniwersalną energię życiową”, która znajduje się w każdej żywej istocie.

Energię Reiki najłatwiej wyobrazić sobie na przykładzie słońca – kiedy oglądamy je na fotografii, to nie czujemy energii, którą emituje, ale jeśli promienie słońca oświetlą naszą skórę, to momentalnie odczuwamy ciepło. W świecie Reiki każdy człowiek jest takim słoneczkiem, które posiada ogromną energię tworzoną wewnątrz Nas samych. Ta energia potrafi Nas leczyć, uspokajać, wspomaga Nas w medytacji i wyciszeniu. Dobrze nakierowana zwalcza stres i uporczywe dolegliwości zdrowotne, a także wspomaga nas w życiu codziennym - pracy, miłości, finansach czy kontaktach międzyludzkich. W odróżnieniu od bioenergoterapii przy Reiki możliwe jest „wysyłanie energii na odległość”. Prawdziwi terapeuci dusz nazywani Mistrzami Reiki – na podstawie naszych danych (imię, data urodzenia) potrafią zlokalizować naszą energię gdziekolwiek jesteśmy. Wielokrotnie, kiedy mamy problemy ze zdrowiem, pracą czy życiem rodzinnym – warto skorzystać z zabiegu Reiki, który pomoże rozwiązać nasz problem.

W sytuacji, gdy odczuwasz chroniczne zmęczenie, dolegliwości zdrowotne, problemy w pracy, finansach, miłości czy relacjach rodzinnych - może to być symptomem braków lub blokad na poziomie energetycznym. Energia Reiki niesie ze sobą pozytywną energię, która nie ma prawa w jakikolwiek sposób Ci zaszkodzić, a niekiedy już jeden zabieg wspomoże rozwiązanie Twojego problemu.

Pozdrawiam Was gorąco i zapraszam do kontaktu,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

urlop do 2021-09-26
Amber
Amber
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Amber, odwiedzin: 1626
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.