Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2953 Tarocistka Agnelya 2016-03-14 24

Karta Kapłanka strażnik talii w odczytach tarota

Promocja
Tarot Karty Anielskie Numerologia
Uczucia Finanse Wsparcie duchowe
0048224 452 484 POLSKA I ZAGRANICA 4.70 zł brutto
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Karta przedstawia kobietę, która siedzi przy bramie w tle drzewa. Siedzi między ciemnością i światłem, reprezentowanym przez filary świątyni Salomona, co sugeruje, że jest ona pośrednikiem poznania dobra i zła, światła i ciemności.


Gobelin zawieszony między filarami pozwala tylko wybranym, aby wejść do świątyni. Niebieska szata w jaką jest ubrana jest symbolem jej wiedzy i niezwykłej intuicji.

 

Na kolanach trzyma pół schowaną pod płaszczem i pół odkrytą Torę co reprezentuje mądrość i wiedzę ezoteryczną. Księżyc pod jej lewą stopą pokazuje niesamowitą intuicję. Planeta związane z Kapłanką to Księżyc.

 

Kapłanka reprezentuje mądrość, spokój, wiedzę i zrozumienie. Ona jest często nazywana strażnikiem nieświadomości. Kapłanka zna tajemnicę, jak uzyskać dostęp do tajemniczych sfer. Ona reprezentuje duchowe oświecenie i boską wiedzę, oraz intuicyjne zrozumienie Wszechświata i wykorzystuje tę wiedzę do nauczania.

 

Karta Kapłanka stanowi odnośnik do podświadomości. Kiedy pojawi się ta karta w rozkładach tarota, zwracać uwagę należy na swoje sny i intuicje. Wiedza o tym, jak usprawnić daną sytuację nie przyjdzie przez logikę czy rozum, ale dzięki swojej intuicji, więc należy poświęcić trochę czasu na medytację słuchać swojego i wewnętrznego głosu.

 

Kapłanka w rozkładach tarota może również wskazywać, że Twoje życie się zmienia. Rzeczy, które kiedyś wydawały się pewne, nie można już brać za pewnik. Karta Kapłanka szczególnie pomyślna jest dla poetów i pisarzy.

 

Czy stosować karty odwrócone ?

 

Jeśli Kapłanka pojawia się w odwróceniu może to oznaczać, że zdobyłeś wiedzę ezoteryczną powierzchownie a może po prostu by zaimponować innym. Może również wskazać, że nie wierzysz własnej intuicji. Na głębszym poziomie, Kapłanka w odwróceniu może oznaczać, że nie akceptujesz swojej kobiecości. Jeśli jesteś mężczyzną, może to wskazywać, że jesteś zbyt wrażliwy, emocjonalny lub wstydzisz się swojej intuicji.

 

Zapraszam serdecznie na wirtualny kurs z tarotem zarówno Arkana Duże jak i Małe Arkana, kontakt poprzez e-mail.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Tarocistka Agnelya
Tarocistka Agnelya
708 788 888 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Tarocistka Agnelya, odwiedzin: 2953
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.