Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2717 Amber 2016-02-26 22

Wampiryzm energetyczny

Amber
POLSKI 
Tarot Karty Anielskie Reiki
Uczucia Praca Finanse
0048224 452 478 POLSKA I ZAGRANICA 4.92 zł brutto
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
urlop do 2021-09-26

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że po spokojnej rozmowie z kimś bliskim czułeś się przygnębiony, rozdrażniony lub bezsilny? Mimo Twego cudownego nastroju, poczucia szczęścia i spełnienia jedna rozmowa wystarczyła aby rozbić wewnętrzną siłę na drobne kawałki?


Może po jakiejś rozmowie rozbolała Cię głowa? Wielu z nas w swoim życiu doświadczyło spotkania z tzw. wampirem energetycznym - niekiedy utrzymując toksyczną relację przez okres wielu lat. Wielu z Was zadzwoniło do mnie pytając jak poradzić sobie w tej trudnej relacji...

 

Kim jest wampir energetyczny, w jaki sposób działa i czy można się przed nim ustrzec?

 

Zacznijmy od początku. Wampirem energetycznym może stać się każdy człowiek, to może być nasz współpracownik, przyjaciel, kolega, partner czy członek rodziny.  Ten wampir nie posiada kłów i nie zmienia się w nietoperza (chociaż to znacznie ułatwiałoby nam rozpoznanie takiego osobnika), na pierwszy rzut oka nie zobaczymy w nim wroga, a wręcz przeciwnie często się z nim zaprzyjaźniamy - więzi wampiryczne tworzą się bowiem z czasem. Wampiry energetyczne możemy umownie również podzielić na aktywne i uśpione. Aktywnym nazwiemy osobę, która cały czas czerpię naszą energię tworząc ogrom szkód w naszej energetyce. Uśpione wampiry czerpią energię z otoczenia tylko wtedy, gdy same przeżywają trudny okres w swoim życiu, a po rozwiązaniu swojego problemu przestają nam szkodzić.

 

Wampir szuka swojej ofiary uważnie, często wybierając osobę silną i inteligentną, ponieważ właśnie od takiej jednostki może pozyskać najwięcej energii dla siebie. Wampir energetyczny poprzez słowa lub czyny zaburza Twoją energetykę i zaczyna czerpać z niej życiodajne siły. Bardzo często jest to ingerencja na poziomie czakr, które przestają harmonijnie funkcjonować wpędzając Cię przy tym w podły nastrój lub blokując na jakiejś płaszczyźnie Twojego życia. Niekiedy ingerencja wampira w energetykę jest na tyle słaba, że rzutuje tylko na Twoje emocje. Najczęściej wpływ wampira na naszą osobę zauważają dopiero osoby trzecie lub wyspecjalizowani doradcy duchowi. Tylko jak rozpoznać takiego wampira?

 

 Mocne więzi, przyjaźń czy miłość wobec wampira potęgują Jego działanie i staje się ono wówczas widoczne dla otoczenia. Najczęstszymi objawami jakie odczujemy po spotkaniu z wampirem są:

 

* zmęczenie

*smutek

* przygnębienie

* senność

* brak energii do działania

*poczucie bezsilności

* bóle głowy          

*osłabienie fizyczne

 

Długotrwała relacja energetyczna ze szkodliwą dla nas osobą może skutkować również depresją lub osłabieniem fizycznym prowadzącym do powstania chorób fizycznych, dlatego tak ważne jest aby znaleźć sposób na unieszkodliwienie wampira. Podstawowym działaniem jest zerwanie więzi z osobą, która nam szkodzi (polecane zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z wampirem aktywnym). Tylko jak mamy to zrobić jeżeli wampirem jest nasz szef, współpracownik, partner albo członek rodziny? W tej sytuacji możliwości bronienia się, mimo wszystko, mamy dużo. Osobiście polecam tworzenie tarczy energetycznej, wizualizacje lub afirmacje obronne, energetyczne zerwanie więzi wampirycznej, a także odblokowanie i harmonizację własnych czakr energetycznych. W niewielu przypadkach zamiast bronić się i odcinać możemy również uśpić wampiryczną naturę osoby, na której nam zależy. W tym celu niekiedy wystarczy oczyszczająca rozmowa, często zaś pomocne okazują się energetyzacje reiki oraz rytuały energetyczne.

 

Rodzajów wampiryzmu jest kilka, w zależności od charakteru atakującego. Scharakteryzują dla Was podstawowe grupy wampirów być może rozpoznacie w nich znajome osoby?

 

Wampir doradca - zawsze wie co będzie dla Ciebie najlepsze, wybierze Ci partnera, znajdzie Ci pracę, powie jak masz wychowywać własne dziecko. Zna odpowiedź na każde pytanie, ale nie liczy się z Twoim zdaniem i nie daje Ci możliwości samodzielnego podejmowania decyzji. Kiedy tylko potkniesz się na ścieżce, którą samodzielnie obrałeś, to powie słynne "A nie mówiłem?".

 

Wampir ofiara - przeżywa porażkę za porażką, nic mu nie wychodzi, nie potrafi samodzielnie funkcjonować, często bywa zdołowany i nieszczęśliwy. Próbujesz mu pomóc, wspierasz go, ale masz wrażenie, że gdybyś go zostawił to chyba by bez Ciebie zginął. Rozwiązanie jakiejkolwiek sprawy jest dla Niego nie lada wyzwaniem i spędza sen z Jego oczu. Od niego usłyszysz "nic nie potrafię zrobić i do niczego się nie nadaję". Ofiary najczęściej są bardzo depresyjne.

 

Wampir krytyk - kiedy masz do czynienia z krytykiem to żałujesz, że nie trafiłeś na doradcę. Krytyk nie będzie chciał Ci pomóc, on będzie Cię obserwował nic nie dając od siebie. Zmieniłeś pracę albo mieszkanie? Znalazłeś miłość swojego życia? Jesteś szczęśliwy? Nic nie szkodzi! Krytyk powie Ci, że źle zrobiłeś - mieszkanie na pewno jest za małe lub brzydkie, nowa praca nie przyniesie Ci pieniędzy, Twój partner pewnie jest nieatrakcyjny lub głupi, a Twoje poczucie szczęścia to tylko złudzenie. Taki bardzo "przyjemny" typ wampira.

 

Wampir zdrajca - dziś kocha Cię na zabój, jesteś dla Niego oczkiem w głowie, a jutro nie ma dla Ciebie kilku minut na rozmowę. Najczęściej zjawia się, gdy czegoś potrzebuje albo nie ma innej alternatywy. Zazwyczaj bardzo dobrze czujecie się w swoim towarzystwie, ale wystarczy, że cokolwiek powiesz nie po Jego myśli to obrazi się na amen.

 

To tylko główne typy i bardzo ogólna charakterystyka problemu. Najczęściej rodzaje wampiryczne mieszają się ze sobą tworząc mieszanki wybuchowe, a nas boli głowa i mamy już dość. Zadbajmy o siebie, nie musimy żyć w takim świecie, zastanów się czy to nie jest już najwyższy czas aby zacząć działać?

 

Pozdrawiam Was gorąco,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

urlop do 2021-09-26
Amber
Amber
708 788 812 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Amber, odwiedzin: 2717
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.