Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad

Artykuł o miłości karmicznej

Kategoria: Przeznaczenie

Artykuł o miłości karmicznej

Kto z nas nie szukał nigdy tej tzw. drugiej połówki, tej osoby nam przeznaczonej? Choć nie wiemy jak ta osoba wygląda, czym się zajmuje i gdzie mieszka to podświadomie jej szukamy. Taka relacja to związek karmiczny. I gdy na swojej drodze spotykamy tą osobę to wydaje nam się, że jest to ktoś na całe życie.

Niestety rzadko zdarza się tak, że związek karmiczny to piękna i spełniona miłość. Częściej kończy się on cierpieniem, rozpaczą i tęsknotą. Dzieje się tak z różnych powodów, które niekoniecznie zależą od nas. Dusze, które szukają siebie w każdym wcieleniu i w końcu się spotykają najczęściej muszą się rozstać, aby ponownie siebie szukać w kolejnym życiu. Bo karmiczna miłość upomina się o spełnienie w każdym wcieleniu i będzie się upominała jeszcze przez wiele wieków. Partnerzy karmiczni czują do siebie niewytłumaczalne przyciąganie, są wyjątkowo zgrani, rozumieją się, mają te same pasje, świetnie się ze sobą dogadują, nawet są do siebie fizycznie podobni. Zawsze chcą pokonać przeszkody, które były powodem ich wcześniejszej rozłąki. Dusze chcą stać się w końcu jednością. Dlaczego ponownie się nie udaje? Nie da się wymazać błędów popełnionych w poprzednich wcieleniach i w kolejnym życiu pojawiają się problemy, których nie udało się pokonać wcześniej. Dwoje zakochanych ludzi często obiecuje sobie, że ich miłość nigdy się nie skończy, że się nie rozstaną, a gdy po czasie faktycznie się rozstają, zapominają o obietnicach. Dlatego w kolejnym wcieleniu spotykamy ludzi, z którymi łączy nas bardzo silna więź i duchowa jedność. Karmiczna miłość jest trudna, bo partnerzy nigdy nie przestają być dla siebie ważni, a to silne uczucie które ich łączy nie pozwala im o sobie zapomnieć. Partnerzy choć się kochają nie mogą ze sobą żyć. Choć się kochają to ranią, rozstają się, później wracają i znów cierpią. I tak w kółko. Nawet jeśli zwiążą się z innymi partnerami, to nadal czują do siebie ogromne przywiązanie i pociąg duchowy. Często takie relacje są powtarzane w kolejnych wcieleniach. Karmiczna miłość nie zawsze musi kończyć się związkiem partnerskim np. związkiem małżeńskim. Czasami partnerzy karmiczni ograniczają się wyłącznie do rozmów i kilku spotkań, bo są tak udręczeni poszukiwaniem siebie i boją się ponownie coś zepsuć, stracić. Choć zwykłe spojrzenie, dotyk czy pocałunek partnerów karmicznych doprowadza ich do silnego oszołomienia to nierzadko boją się dalszego zbliżenia. Partnerzy karmiczni odczuwają ponadczasową tęsknotę, a zwykły pocałunek czy przytulenie jest dla nich radością bliskości. Wspólne życie takiej pary raz trwa krócej, raz dłużej. Jednak zawsze jest ono powtarzalne i przepełnione cierpieniem, tęsknotą i niespełnieniem.
Z faktu, iż miłość karmiczna nie jest łatwa, to i spotkania partnerów karmicznych nie są łatwe. Często para spotyka się w niełatwym dla siebie czasie, a okoliczności poznania mają wpływ na ich dalsze losy. Niekorzystny czas spotkania partnerów nie jest przypadkiem, gdyż miłość karmiczna jest miłością zmarnowaną w poprzednim wcieleniu. Została ona zmarnowana zbyt łatwo. Jedna z osób, która niewystarczająco walczyła o miłość, będzie spotykała się z większymi utrudnieniami od losu, niż ta druga osoba, aby miłość duchowa była w końcu spełniona. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy partnerzy wspólnie określą wzajemne uczucia i podejmą zgodną decyzję co do ich związku. Zgodność da im szczęście i ukojenie, szukane od tak dawna.

AUTOR ARTYKUŁU

Wróżka Cesaria

Wróżka Cesaria

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.