Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

3410 Ayla 2015-07-17 27

Reiki - jesteśmy światłem.

01 Ayla
POLSKI 
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...451 4.62 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Reiki to słowo które w języku japońskim oznacza Uniwersalną Energię Życia. Reiki wspomaga u wszystkich istot żywych proces uzdrowienia na wielu poziomach: ciała, umysłu, duszy i świadomości zmysłów. Jest uniwersalną i inteligentną energią, która uzdrawia np. uczucie depresji, niepokoju, trudności w koncentracji, gniew czy złość. Przynosi w zamian siłę do zmian, uczy kochać ludzi i samego siebie, rozwija intuicję, kreatywność i zwiększa radość życia. Po zabiegu ma się poczucie zrelaksowania i spokoju.
 


Przykładowe  skutki uzdrawiania Reiki:

  • relaksuje ciało i napięcie mięśniowe
  • odpręża i uspokaja umysł
  • otwiera bloki energetyczne
  • podwyższa poziom energii w organizmie
  • łagodzi ból
  • aktywuje krążenie krwi i metabolizm
  • uruchomienie  mechanizmu samo uzdrowienia w ciele i umyśle

Energia podąża za uwagą - niejednokrotnie słyszeliście to zdanie. To jedno z podstawowych kosmicznych praw. Być w strumieniu przekazu energii Reiki, oznacza to między innymi pomoc w przekazywaniu  Uniwersalnej Energii Życia. otoczeniu. Ostatecznie należy sobie uświadomić, iż wszyscy jesteśmy w stanie leczyć siebie i pomagać w leczeniu innych. Jesteśmy połączeni jak krople wody w oceanie - tworzymy jedność. Reiki została dana ziemi, aby nauczyć ludzi, jak najlepiej skupić swoją uwagę na kanale promienia światła, promienia kochającego Życie Kreatora Uniwersalnej Energii. 

Ta energia może być bezpiecznie stosowana w każdej sytuacji wymagającej leczenia i nie jest związana z żadną religią, ani  też nie zależy od  dogmatu religijnego. Wymaga jednak wiary. 
Wszystko czego potrzebujesz to otwarty umysł i chęć do wyleczenia.

Reiki jest to po prostu połączenie z uzdrawiającym Źródłem, a więc połączenie z kwintesencją życia - w tym i z samym sobą na planie duchowym. Uzdrowienie siebie pozwala przyjąć pełną odpowiedzialności za " manifest dobrego samopoczucia i radość życia". : )) Jesteśmy utkani z energii i powołani do życia w zdrowiu i szczęściu. Nie ma prawdziwej duchowości bez poszanowania potrzeb naszej duszy, ale często zapominamy o potrzebach ciała. To równie ważne.Ciało bowiem jest świątynią ducha…

Prawdziwy uzdrowiciel to osoba, która delikatnie prowadzi innych do samoleczenia; działając jedynie jako kanał, lub inaczej mówiąc moderator otwiera człowieka na przepływ czystej miłości i światła. Zwierzęta pięknie nam udowodniają, że uzdrawianie Reiki nie jest uzależnione od żadnego systemu wierzeń. One nigdy  nie wątpią w wyniki leczenia i w pełni akceptują tę energię. Otwierają się na nią z wdzięcznością i miłością. Mam w swojej praktyce przypadki czworonożnych odbiorców Reiki, jestem pod wrażeniem procesów samouzdrawiania jakie zachodzą u naszych braci mniejszych.

Osoba, która jest inicjowana jako Mistrz Reiki posiada  otwarte i oczyszczone, kanały energetyczne organizmu.  Posiada także spory bagaż lat pracy  w celu podnoszenie świadomości i duchowej, oraz powinna być osobiście zaangażowana w duchową perspektywę życia na ziemi.
Mistrzowie Reiki są zobowiązani do  otwierania drzwi, które pozwalają na odległość, bez obecności „biorcy”  uzdrawiać. Łączymy się z obrazem lub imieniem osoby, planety, zwierząt,roślin, przenosimy się w określony czas i miejsce - co pozwala na przepływ energii w sposób zamierzony. Uzdrowienie na odległość  ma taką samą energię i moc jak przy bezpośrednim kontakcie.  

Reiki może być stosowana sama lub w połączeniu z dowolnym leczniczymi metodami - komplementarną lub alternatywną metodą leczenia. Można śmiało stwierdzić, że obecnie jest to najpopularniejsza metoda energoterapii, stosowana przez miliony ludzi na całym świecie. Została nawet uznana przez WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) w wielu amerykańskich szpitalach, można spotkać tzw. Healerów wspomagających procesy leczenia. 

Warto  przyjrzeć się dokładnie tej metodzie i sprawdzić, czy to jest to, czym w rzeczywistości jesteście zainteresowani.  Każdy z nas może stać się mistrzem w wybranej dziedzinie. Trzeba tylko odkryć co nas pociąga i wejść na ścieżkę doskonalenia. Może dla części z was będzie to właśnie ścieżka Reiki ? Pięknie ujął drogę ku prawdziwemu mistrzostwu Alejandro Jodorowski, zatem niech jego słowa stanowią  puentę mej wypowiedzi:
„Prawdziwy mistrz jest niewidoczny; nie ma kwiatów, naszyjników, pierścionków, zdjęć; nie ma szkoły ani uczniów. Dla prawdziwego mistrz cała ludzkość jest uczniem. W ukryty sposób przemyca weń dobro i wiedzę, które mogą podnieść stopień świadomości drugiego człowieka. Nie potrzebuje szkoły ani ambicji stania się mistrzem, ponieważ słucha się woli wszechświata, który go przerasta.”


 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Ayla
Ayla
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Ayla, odwiedzin: 3410
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.