Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4981 Ayla 2015-07-09 29

Jak usłyszeć Anioły?

01 Ayla
POLSKI 
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...451 4.62 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

W języku greckim słowo Anioł oznacza pośrednika pomiędzy Bogiem a człowiekiem. Anioły są posłańcami od Boga. Odniesienia do Aniołów znajdziemy we wszystkich wyznaniach świata, wykraczają one poza dogmaty religijne.


Anioły mają jedną główną misję - przynieść pokój Matce Ziemi, oraz nauczyć nas miłości. Miłości bezwarunkowej, albowiem tam gdzie panuje miłość nie ma miejsca na lęk, agresję, czy inne zło wpływające destrukcyjnie na człowieka. Anioły są przy nas w chwilach próby, patrzą na nas, nawet wtedy, gdy nie jesteśmy tego świadomi. Pomagają nam przejść kręte ścieżki naszego życia. Cieszą się z naszych sukcesów i smucą się, gdy się potykamy.


Większość ludzi uważa, że ​​nie mogą usłyszeć  Aniołów lub anielskich głosów. Prawda jest taka, że ​​anioły komunikują  się z nami przez cały czas. Niemożność  usłyszenia głosów swoich Aniołów, zwykle oznacza, że ​​jesteś w strachu. A być może to Twoje ego mówi Ci, że nie jesteś wystarczająco dobry, aby móc usłyszeć ich głos. Cóż, ego musi być ignorowane - bo   oczywistym jest, że nie chce, abyś usłyszał swoje anioły. Ponieważ anioły są posłańcami miłości i uzdrowienia, a ego kurczowo trzyma się lęków, strachu i bólu.

 

Szczególnie wrażliwi i ufni słyszą ich głos, wsłuchując się w siebie. Anioły  często mówią do nas. Brzmi to tak, jakbyśmy mieli do czynienia z czystym głosem w naszej głowie. Głos ten może nam uparcie sugerować, abyśmy szli dziś  inną drogą - do pracy na przykład. Zawsze, gdy tak się dzieje, zwykle później się dowiadujemy, że jeśli byśmy nie usłuchali wewnętrznego prowadzenia, to mogłoby mieć katastrofalne skutki.


Anioły pojawią się przy nas w różnych formach, w zależności od okoliczności.  Mogą pojawić się w naszym życiu poprzez konkretną osobę i dać nam bardzo konkretne przesłanie. Czasem bywa tak, że przekazują nam informacje, czy wskazówki przez znajomych, a nawet nieznajomych. Robią tak wtedy, kiedy nie możemy się wyciszyć i usłyszeć anielskiego głosu wewnątrz siebie. Robią też tak, kiedy nie chcemy słuchać ich cichych próśb, czy dobrych rad, które nam dają. 
Czy zdarzyło Ci się  kiedyś, że usłyszałeś dokładnie to, co na dany moment było potrzebne, aby usłyszeć ? Mogło to  przytrafić się Tobie  w przygodnej rozmowie  z nieznajomym, ale wywarło tak mocne  wyrażenie, że pozostało na długo myślach. Pamiętasz słowa, nawet pomimo tego, że tej osoby już nie możesz sobie przypomnieć dokładnie.  Bingo!

 

Równie dobrze może się zdarzyć, iż odpowiedź na kwestię, która Ciebie nurtuje otrzymasz z radia bądź telewizora. Będzie to słowo, piosenka bądź informacja, ale taka, którą trzeba Ci było usłyszeć dokładnie w tym momencie. Jeszcze innym razem, może przyjść do Ciebie e-mail  z losowym fragmentem  książki, a tam właśnie odnajdziesz komunikat, który zainspiruje Cię do zmian bądź odpowie na Twe pytanie. Bingo!

 

Jeszcze inną metodą, której Anioły używają do porozumiewania się z nami są znaki. Anioły pozostawiają na naszej drodze sygnały, iż są przy nas obecne. Tęcza, promienie i pryzmaty światła… Pióra - szczególnie, gdy znajdziesz białe piórko, to potwierdzenie, że Anioły są obok Ciebie. Szczególną moc ma białe piórko znalezione w ciemnym miejscu. To znak szczególnej opieki. 

 

Jednak jednym z najprostszych sposobów, aby usłyszeć Anioły, jest bycie uważnym na znaki - szczególnie wtedy gdy zadałeś im jakieś pytanie. Wsłuchaj się w siebie. Może masz powtarzające się myśli, może jakiś utwór w radio słyszysz dosłownie wszędzie. A może usłyszysz przypadkową rozmowę, która Ci pomoże. Pamiętaj, że dla Aniołów czas nie istnieje, a kiedy już zadałeś pytanie, zawsze otrzymasz odpowiedź, ale we właściwym czasie. Pytanie tylko czy Ty chcesz ją usłyszeć? Zawsze bowiem jest to odpowiedź, która leży w naszym interesie, ale i chroni dobro wszystkich zainteresowanych. Czasem, możesz po prostu  nie chcieć usłyszeć tego, co anioły mają do powiedzenia, bo uważasz, że lepiej będzie jeśli zrobisz to na swój sposób… Jednak z perspektywy czasu, po fakcie, przychodzi nam lepsze poznanie tego, czego nie chcieliśmy pojąć i zrozumieć. To co początkowo mogło wydawać się tragedią bądź dramatem, okazało się pomocną zmianą w naszym życiu. Aniołowie nie patrzą z perspektywy naszego ludzkiego postrzegania zdarzeń, ale zawsze pomagają nam w najlepszy z możliwych sposobów. Dostrzegamy to dopiero po jakimś cyklu naszego życia.

 

Mając to na uwadze, dobrze jest prosząc je o pomoc, zaufać im w pełni mówiąc: „Proszę o pomoc ….. ( opisać kłopot, bądź osobę z którą mamy problem ) - w rozwiązaniu tej sytuacji, w najlepszy dla wszystkich sposób oraz dla najwyższego dobra wszystkich zainteresowanych. „ 
Zważ - że to co wydaje Ci się dobre, wcale takie być nie musi. Może, ale nie musi…


Wiadomości  od Aniołów są zawsze przekazywane z wielką miłością i szacunkiem. Czasem podnoszą  w nich konkretne obszary życia, w których ludzie nie mogą sobie poradzić, jak np.  trzyma się starych ran,  gniew, żal, brak przebaczenia, blokady emocjonalne, które potrzebują uzdrowienia, i tak dalej. Zdarza się, że opowiedzą Ci o Twoim życiu i tym, jaki dana sprawa ma sens. Mogą pokazać cel do którego się zbliżasz.   A czasami po prostu przekażą Ci prostą wiadomość dla Twej duszy i serca:   „ wiedz, że zawsze jesteśmy przy Tobie i bez względu na wszystko  Ciebie kochamy”.

 

Uważam, że to ogromne błogosławieństwo móc pracować z Aniołami i czerpać siłę i inspirację od tych Świetlistych Istot. Są one zawsze pomocne i kochające, warto więc uruchomić w sobie pokłady kreatywności i już dziś zacząć porozumiewać się z Anielskimi Opiekunami. Życzę Ci wielu pozytywnych wieści, przychylności nieba, spokoju ducha i kontaktów z Aniołami przez całą wieczność !


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Ayla
Ayla
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...078 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Ayla, odwiedzin: 4981
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.