Pomocnik
Sugestia

4130 Nadija 2015-06-24 23

Róża

Nadija
POLSKIANGIELSKI 
Tarot Biała Magia Miłosne talizmany
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Rozwój duchowy
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Róża jest symbolem wzmacniającym siłę miłości, moce psychiczne, mają moc uzdrawiania, pomagają we wszelkich rytuałach miłosnych. Róża daje powodzenie i ochronę. Najsilniejszą moc ma róża w kolorze czerwieni.


Do rytuałów przede wszystkim należy używać płatków tej cudownej rośliny. Zaleca się ją do użytku zewnętrznego. Róża jest rodzaju żeńskiego, reprezentuję planetę Wenus. Róże od dawna były używane w mieszankach miłosnych ze względu na skojarzenie ich zapachu z uczuciami. Różany wianek bez kolców, noszony podczas odprawiania rytuałów miłosnych lub kwiat róży ustawiony we flakonie stanowią mocne wsparcie w magii.


Woda różana, otrzymywana z płatków, jest dodawana do kąpieli, jako afrodyzjak. Można nawlekać owoce róży i stosować jako talizman przyciągający miłość. Wypicie przed snem herbatki z pączków róży, pozwala otworzyć trzecie oko i wznieca prorocze sny.

 

Jeśli chcecie odczytać swoją miłosną przyszłość, należy zerwać z róży trzy liście i nazwać je odpowiednio imionami ewentualnych partnerów życiowych.Ten liść, który najdłużej pozostanie zielony, daje odpowiedź na pytanie, którego partnera należy wybrać.

 

Płatki róż oraz jej owoce są stosowane w czarach uzdrawiających i mieszankach ziołowych, najczęściej takich, które szybko mają sprowadzić pomyślność. Noszenie przy sobie jakiejś części róży, działa ochronnie. Płatki róży rozrzucone po domu obniżają poziom negatywnych emocji mieszkańców i zapobiegają kłótniom. Róże hodowane w ogrodzie przyciągają wróżki.


Magiczna moc róży jest wręcz nieoceniona. Warto zaopatrzyć się w ten niezwykły kwiat. Oczywiście również walory wizualne są bardzo kojące.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Nadija
Nadija
autor: Nadija, odwiedzin: 4130
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.